Gå til innhold

Er det en skog/park i nærheten der du bor?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor lang tid bruker du til den skogen/parken hvis du skal gå tur?

Anonymkode: ba476...8dc

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her er det masse skog. Det tar 30.sekunder..... så kan en gå i timevis, om en ikke følger veien ned til sjøen. Veien ned til sjøen tar 20 minutter.

Anonymkode: 14a0b...41a

Skrevet

Jeg bor i den. Så den er på alle kanter. Vil jeg ut av skogen så er det en 15 minutter gåtur. 

Skrevet

Bor der ingen skulle tro nokken kunne bu, med skog og fjell rundt meg. Har vei inn hit da, siste huset til veis ende. Nærmeste nabo øst for huset er 25 kilometer, nærmeste nabo sør er 28 kilometer, nærmeste nabo nord er 33 kilometer.. Men den jævla naboen på vestsiden er bare 200 meter unna. 

 

Anonymkode: 2b206...70e

  • Liker 6
Skrevet

Jeg bor på ett tettsted litt utenfor en by. Jeg har 5min å gå til skogen. Vil jeg ha skikkelig skog med turstier, vann, grillplass etc må jeg kjøre 5min. 

Anonymkode: ff52b...ef8

Skrevet

Ca 30 sekunder til skogen

Anonymkode: 945aa...6c8

Skrevet

Jeg bor i en liten by og har park noen få minutters spasertur unna :) 
Passerer parken hver dag på vei til jernbanestasjonen :) 

Veldig pen liten park med paviljong. Bygartneren her er veldig flink så parken er alltid veldig pen og velstelt.

Neste park er stor! Stor og går over i friområde. Jeg bruker 10-12 minutter på å gå til den. Den har en stor innsjø. 

Anonymkode: 95c96...406

Skrevet

Bor i en mellomstor by. Byens mest populære park ligger 5 minutters gange fra leiligheten. 
Ellers må jeg kjøre til skog. Avhengig av hvor jeg vil så er det alt fra 5 til 30 minutters kjøretur til skog og fine turområder om jeg skal holde meg innenfor kommunegrensene

Anonymkode: 3a61b...115

Skrevet

Ja, her er det  vel cirka 5 minutter til enten fjellet eller en skog.

Skrevet (endret)

Mellom 50 og 100 meter fra der jeg bor

Endret av Aragorn ll Elessar
Gjest #Rasshøl
Skrevet (endret)

Det er skog 50 meter opp, bak huset. En park hundre meter unna. Og sjøen er 750m, og midten av sentrum er 1km unna. 

Endret av #Rasshøl
Skrevet

Jeg har 2 innen rimelig nærhet, flott turplass rundt et lite vann 3-4 min å gå til, så har jeg et stort skogsområde med turstier som jeg bruker 10-12 min å gå til. Har 3-4 min å gå ned til havet også. Jeg bor ca 2,5 km fra sentrum i Norges fjerde største by

Anonymkode: f5fa0...47e

Skrevet

Borettslaget er anlagt i en park (mye grøntområder!). I tillegg bor jeg en 10-15 min gange fra bymarka.

Anonymkode: bcdf0...ad7

Skrevet

Det er vel ingen eller svært få i Norge som bor langt fra park, skog eller grøntområde.

 

Så også jeg - svært kort vei.

Skrevet

Vet ikke om det kan defineres som skog, men er vel heller en slags park med i overkant mye trær. Tar 3 min

Anonymkode: 619ff...d25

Skrevet

Boligen vår grenser til marka. 

Anonymkode: bcf30...89c

  • Liker 1
Skrevet

Både skog og park, rett over veien. Bor i Sørtyskland.

Anonymkode: e99eb...ef1

Skrevet

5 min å gå til skogen. 10 min med toget til Oslo S. Best of both worlds! 

Anonymkode: 8ce0b...9b8

  • Liker 2
Skrevet

Ett minutt til skogen, 7 min. til banen 😄 Veldig fornøyd med beliggenheten 👍

Anonymkode: 0eaec...8ae

Skrevet

Bor rett ved skog, men det er ganske bratt terreng og vanskelig å «fote seg» i nærskogen, så vi bruker den lite. Rundt 5-10 minutter å gå til en annen nærskog på andre siden av veien med fine stier og rasteplasser. Bodde tidligere like ved en park i Oslo og brukte den veldig mye. Det ble «hagen min» :) der kunne vi sole oss, leke med barna, grille etc.

Anonymkode: b0371...df9

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...