Gå til innhold

Hvorfor er det hele tiden så mye styr og problemer med gutter fra Oslo Vest?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Som ABB og Manshausen. At andre mennesker må få skylden for deres patetiske liv? Hva kan dette skyldes?

Anonymkode: 8175e...909

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

ABB opplevde omsorgssvikt, og Manshaus ble vel blant annet traumatisert (og kanskje hjerneskadet) av flere selvmord i nær familie. Hvorfor begge er vestkantgutter er vanskelig å si noe om. Kanskje de følte seg så utenfor på vestkanten blant alle de "vellykkede" at det gikk ut over deres psykiske helse? Hadde de bodd på østkanten så hadde det kanskje vært mer åpenbar og synlig elendighet og de hadde ikke følt seg så alene i sin indre smerte?

  • Liker 3
Skrevet

Nå er det ikke bare de som er problemet på Vestkanten da. Det foregår flere voldtekter på vestkanten, og det er flere på vestkanten som misbruker rusmidler og alkohol. Flere på vestkanten med menneskefiendtlige holdninger hvor de ser ned på fargede, kvinner, arbeiderklassen osv 

Anonymkode: b93ff...7bd

  • Liker 1
Skrevet

Bor selv på bestkanten, og folk her er veldig greie og snille. Hva i all verden har fått deg til å tro at vi alle er terrorister? Kanskje du bør se mer på individet og ikke dra en hel bydel over en kam. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...