Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Anonymous
Skrevet

Ha ha ,nå venter jeg bare på at noen skal spørre hvor idol Tones kjole er kjøpt. :hoho:

Videoannonse
Annonse
Gjest Madam Felle
Skrevet

Sitter her og venter med deg, eller kanskje toppen til Jorun kommer. :ler:

Skrevet

Skulle til å svare "sikkert på Oasis" når jeg så overskrifta. :ler:

Skrevet

For en gangs skyld lurer jeg faktisk på det. Syntes den var søt. :)

Catzy

Gjest borghild
Skrevet

Nå begynner dere igjen! Makan til hermegjess!

Gjest Anonymous
Skrevet

jeg og er jeg redd :)

den var _veldig_ søt.

Skrevet

hehe, jeg syns den var søt jeg også :) er jo lov å herme litt da... Pluss det er jo ingen som vet hvor de er fra likevel, eller så er det en dyr designer kjole :)

Skrevet
:ler: Trodde det var en tråd med det spørsmålet jeg......
Gjest Sukkerert
Skrevet

Jeg er svaak for hvite kjoler.

Gjest gjest1
Skrevet
Nå begynner dere igjen! Makan til hermegjess!

:ler:

Skrevet

:ler:

"Å nei...nå er det noen som syns jeg hermer på Tone fordi vi har like kjoler".........eller......"NEI den toppen kan jeg bare ikke kjøpe, ALLE syns jeg hermer på Jorun da og det er bare dødsteit......"

Skrevet

Skal på byen og handle i dag, men kommer ikke til å lete etter kjolen til Tone. Den var fin, min ikke i min smak. Bruker aldri herme etter andre, kjøper det som er min stil og det jeg liker.

Skrevet
Skal på byen og handle i dag' date=' men kommer ikke til å lete etter kjolen til Tone. Den var fin, min ikke i min smak. Bruker aldri herme etter andre, kjøper det som er min stil og det jeg liker.[/quote']

Jeg synes ikke akkurat det er å herme. Ville jo kjøpt den fordi den var i min stil og jeg likte den, ikke fordi Tone hadde på seg en sånn kjole i går og jeg absolutt ha like klær som henne...

Gjest gjest1
Skrevet

"Å nei...nå er det noen som syns jeg hermer på Tone fordi vi har like kjoler".........eller......"NEI den toppen kan jeg bare ikke kjøpe, ALLE syns jeg hermer på Jorun da og det er bare dødsteit......"

:ler:

Dette blir så dustete. Skal ingen ha like klær, så blir vi nødt til å sy selv da. Og hvis det for eksempel er "in" med sandaler så kan ingen gå med det av frykt for å herme på noen? Det gjør da vel ingenting at man ser en kjole på tv og får lyst på den selv? Jeg klarer ihvertfall ikke å se noen forskjell på det eller å se i HM- katalogen. Finner du en fin kjole der, kan du regne med at hundre andre også har den kjolen. Men gjør det noe?

Gjest Anonymous
Skrevet

Utrolig yndig kjole. Kunne godt tenke meg den. Noen som vet hvor den er å få tak i?

Skrevet

:ler::ler: Det er så typisk...

:ler: Nå MÅ jeg få tidsmaskinen min til å funke snart

Skrevet

mor til tone har kjøpt den kjolen på 1970-tallet:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...