Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg leter etter en klokke med spesiell klokkerem. Den skal være bred, og laget av lær eller skinn. Har sett flere med slike klokker, men finner ikke noe lignende når jeg søker etter det på internett. Er det noen som vet hvor jeg kan få tak i en slik klokke (kan være både herre og dameklokke) online?

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjesta
Skrevet

Online vet jeg ikke, men absolutt alle urmakere og også endel gullsmeder har slike klokker nå. De er relativt rimelige (5-700), og av merket Axcent.

Skrevet

Prøv www.urmakeren.no

Gjest Anonymous
Skrevet

Takk for svar :)

Jeg fant mange selv, ved å bytte søkeord til leather cuff watches :)

Skrevet

Den Axcent-klokka ligger ihvertfall på den linken. Jeg vurderer å kjøpe meg en sånn selv. Har lyst på den både i svart og hvit og på Gullfunn her i Trondheim sa de for en tid tilbake at de ville få inn løse reimer til klokkene :) Så hvis man kjøper med hvit urskive, går det an å skifte reimer! På linken ser jeg at den svarte er med svart urskive, men her i byen har de den i svart med hvit urskive også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...