Gjest Anonymous Skrevet 12. mai 2005 #1 Skrevet 12. mai 2005 Jeg så annonse for decleor solkrem her om dagen. Fikk veldig lyst på den. Den er ny, den nye Aroma sun serien. Noen som har prøvd denne og mener den er verdt pengene?
smil Skrevet 12. mai 2005 #2 Skrevet 12. mai 2005 Jeg kjøpte ansiktskremen i går (solfaktor 15). Håper den er verdt pengene. Den er litt billigere enn andre ansiktkremer fra decleor, og du trenger ikke bruke annen krem i tillegg. Den kjentes i hvert fall god ut, men hvordan den er i solen, vet jeg ikke enda.
Gjest Anonymous Skrevet 12. mai 2005 #3 Skrevet 12. mai 2005 Hei, takk for svar. Jeg har tenkt å kjøpe den, i tillegg til spray til kroppen solfaktor 20 og 8. De har jo kommet på SN også, og det var en god del å spare i forhold til prisen i norge.
smil Skrevet 13. mai 2005 #4 Skrevet 13. mai 2005 Kjøpte i Norge jeg. I underkant av 350 kr tror jeg den kostet. Mye billigere på SN? Har aldri handlet der jeg. Har prøve EDS, men pakken ble stoppet i tollen og det tok mange uker før jeg fikk den.
Gjest Anonymous Skrevet 13. mai 2005 #6 Skrevet 13. mai 2005 Nå har jeg bestilt den fra SN. Betalte 198 kr for den, noe som er under tollgrensen, så jeg slipper det styret. Deilig å tenke på at jeg har spart 150 kr på den
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå