Gå til innhold

Er i en gjensidig forelskelse og vil så gjerne kose med ham, men tør ikke ta initiativ...


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er så forelsket. han er forelsket i meg. vil så gjerne være nær ham, gjerne elske med ham. men jeg tør ikke ta initiativ. hvordan reagerer menn  på direkte spørsmål...jeg har jo lyst til å si til ham direkte..."vil du komme til meg i kveld...så vi kan være nær hverandre?" Blir det for freidig?

Anonymkode: c56f3...d8a

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Freidig? Syns det var søtt og uskyldig jeg da 😊 han blir vel bare veldig glad av en slik melding når han er forelsket vel? Kjør på!

Anonymkode: ed92c...c35

AnonymBruker
Skrevet

Tja, litt kyssing å kos utenpå klær på fredag. Lørdag ble det fra meg sakt direkte at vi må ha sex. Jeg orker ikke omveier. Vil jeg noe så sier jeg ifra. Å det gjelder alt. 

Anonymkode: 27012...94b

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Hadde jeg vært gjensidig interessert hadde jeg satt pris på det og blitt smigret og enda mer tent på deg. Hadde jeg ikke vært interessert i deg, ville jeg fått en god anledning til å vise det, så kjør på. Du kan ikke tape uansett utfall. 

Anonymkode: 842f0...b75

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Nei, det blir ikke for freidig. 

Anonymkode: d0c0e...8de

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...