Gå til innhold

Bytte varmekabler - pris?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Skal legge nye fliser i yttergang, og denne er så liten at selve inngangspartiet der flisene skal legges over kabel er under 1kvm. (legger fliser i noen trappetrinn også). 

Tenker at det er greit å få byttet kablene. Noen ganger virker de og andre ganger ikke. Noen som har peil på kvm-pris? Termostaten ser helt grei ut, og jeg tenker at det kun er kablene som må byttes. 

Takk 😊

Endret av Kaputt
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Siden kablene virker nå og da så kan det høres ut som det er vaklekontakt et sted, eller at termostaten synger på siste verset. Normalt er det da enklere og billigere å fikse på dette.

Jeg tror jeg ville kontaktet en sertifisert elektriker og fått vedkommende til å komme og undersøke hvor feilen ligger før jeg bestilte legging av ny varmekabel.

Anonymkode: 25b3a...773

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...