Gjest Utlogget Skrevet 5. mai 2005 #1 Skrevet 5. mai 2005 Han gir meg ikke oralsex, men shan støtt og stadig vil at jeg skal gi han. vil liksom ikke spørre han om å gi meg heller, syns han skal skjønne det selv, da han vet jeg liker det. han har bare gjort det en gang, og han sier at han liker å gjøre det... flere som har det sånn?
Gjest Dalwhinnie Skrevet 5. mai 2005 #2 Skrevet 5. mai 2005 Si hva du ønsker. Ingen er tankelesere, og det er faktisk ingen selvfølge at at alle ønsker oralsex. Hvorfor bør han skjønne selv at du ønsker det? Han sier at han ønsker oralsex, og får det. Du sier ikke hva du ønsker, og får det ikke. Hva med å si hva du vil? Akkurat det er faktisk ditt eget ansvar.
Gjest Anonymous Skrevet 5. mai 2005 #3 Skrevet 5. mai 2005 Vel, du må gjerne synes at han skal skjønne det, men det gjør han åpenbart ikke. Send han et kort da vel!
Gjest manic Skrevet 5. mai 2005 #4 Skrevet 5. mai 2005 Ta deg en runde med høvelen og hint litt om at du er nyfrisert, kanskje han tar hintet?
Gjest Kjell Inge Skrevet 5. mai 2005 #5 Skrevet 5. mai 2005 Ta deg en runde med høvelen og hint litt om at du er nyfrisert' date=' kanskje han tar hintet? [/quote'] Litt hår fra eller til er ikke avgjørende for om jeg vil utføre oralsex på ei dame. Tror dere bommer litt der, jenter.
Gjest manic Skrevet 5. mai 2005 #6 Skrevet 5. mai 2005 Så er det ikke det vi diskuterer her heller.. Jeg tenkte bare hvis hun ville hinte litt subtilt, hvis hun pleier å friserer da
Gjest Anonymous Skrevet 5. mai 2005 #7 Skrevet 5. mai 2005 Hvorfor HINTE??? De kjærestene jeg har hatt sier klart ifra at de vil HA KLAR TALE om jeg ville at de skulle forstå noe. Jeg er enig.
KalloRilla Skrevet 5. mai 2005 #8 Skrevet 5. mai 2005 Kommunikasjon på alle punkt er viktig, enkle saker som vanskelige saker. Snakk med han og fortell han hva du savner og hva det betyr for deg.
Gjest Anonymous Skrevet 5. mai 2005 #9 Skrevet 5. mai 2005 Si det til han, men ikke når dere ligger i senga. Spør før på kvelden. "Kan ikke du gi meg oralsex i kveld?" Da kan dere snakke sammen om han ikke sier ja, og du kan finne ut hvorfor. Kanskje han bare er usikker og redd for at han ikke er noe flink.
Samantha Skrevet 5. mai 2005 #10 Skrevet 5. mai 2005 Syns heile greia høyres litt rar ut. Dokke er et par? Han har kun gitt deg oralsex en gang? Han likar det? Du likar det? Sidan du veit han likar det og han veit du likar det, må dokke jo ha prata om det? Eller berre trur du at han merka at du likte det den eine gongen? Kanskje han er usikker på om han gjer det rett eller noko? Ikkje veit eg! Trur i alle fall det er vanskelig å ta opp noko sånt utenom i senga. Viss dokke ikkje har vore ilag veldig lenge eller pratar veldig åpent om sex då... Eg ville berre vist han tydelig at du vil han skal gjere det neste gong dokke har sex. Du skriv at han støtt og stadig vil at du skal gi, berre svar "viss eg får først/etterpå så! :-) " Skal sjå det ordnar seg!
Gjest Anonymous Skrevet 6. mai 2005 #12 Skrevet 6. mai 2005 Dette hørtes rart ut. Hvis dere er sammen og har sex, hva stopper deg/dere i å kommunisere? Du må da kunne si hva du vil ha, ellers blir vel sex-livet rimelig kjedelig. Kan ikke forvente at den andre leser tankene heller da... Be ham om å gjøre det, foreslå 69 feks, da blir det jo oral på dere begge. Om du vet han liker å gjøre det (hvordan vet du det forresten om han kun har gjort det en gang på deg?) så ser jeg ikke hvorfor han ikke skulle gjøre det mer. Sørg for å være ren, dette er jo en sperre for mange... Hvis han ikke vil så spør hvorfor, dere må jo snakke sammen, det er alfa og omega:)
Gjest Trådstarteren Skrevet 6. mai 2005 #13 Skrevet 6. mai 2005 Er alltid frisert og fin, så er nok ikke derfor. Jeg vet at han tenner på å gi, han har av og til sagt "jeg har så lyst til å spise deg!" men han har ikke gjort det. Akkurat da han sa det var det ikke aktuelt med sex uansett.. liker ikke å måtte si fra til han, han skal skjønne det selv. alle jenter liker jo å få, og han er meget erfaren så han er ikke usikker på noe i senga. heller ikke er han usikker på meg. men jeg får meg aldri til å be han om å gi meg. kan ikke dytte han dit heller..
Gjest Dalwhinnie Skrevet 7. mai 2005 #14 Skrevet 7. mai 2005 Ærlig talt, hvis du ikke klarer å si fra om at du ønsker noe han sannsynligvis vil like å gjøre, så har du virkelig ingenting å klage på heller.
Gjest THILDA Skrevet 7. mai 2005 #15 Skrevet 7. mai 2005 liker ikke å måtte si fra til han' date=' han skal skjønne det selv. :[/quote'] Med den holdningen fortjener du å forbli uslikket. Makan, sier jeg bare... :o
Annie Skrevet 7. mai 2005 #16 Skrevet 7. mai 2005 Trådstarter: Hvor gammel er du? Du høres rimelig ung ut om du ikke tør be kjæresten din om å gi deg oralsex.
Gjest engelX Skrevet 8. mai 2005 #17 Skrevet 8. mai 2005 Si hva du vil ha du og hva du liker...mange menn skjønner ikke det vi ikke sier :-( Heldigvis er det mange menn som ikke oppfatter det som kritikk eller irettesettelse heller,at du sier ifra hva du liker..det kan faktisk gjøre sexen enda mere spennende*S* lykke til
Miss Angelina Skrevet 11. mai 2005 #18 Skrevet 11. mai 2005 Altså hvor gammel er du egentlig da?? du som startet denne tråden!?!?!?!? Hvis du ikke kan fortelle din partner hva du ønsker, så kan du sitte der!! Han kan jo ikke vite hva du ønsker, eller hva du vil at han skal gjøre!! Du må jo fortelle det til han, det er jo på den måten det funker ikke sitte og vente til at han skal legge seg ned mellom lårene dine og slikke i vei...... DU må ÅPNE KJEFTEN, og fortelle HVA DU ØNSKER... KOMUNIKASJON ( Ja, det er en FIN BIL DET) Nei, og nei..... er det mulig... Si det som det er.... Skal jeg suge så kan FAEN meg du sleike....
smidja Skrevet 11. mai 2005 #19 Skrevet 11. mai 2005 Enig med de to over her. Hva i all verden er vitsen med en slik holdning da? Han skal skjønne det selv??? Hallo??? Si ifra hva du vil ha, så får du det. Hvis ikke så får du holde munn og ikke klage. Mannfolk trenger klar tale. Makan...
Gjest Trådstarteren Skrevet 11. mai 2005 #20 Skrevet 11. mai 2005 ...Fordi han er så j**** dominerende i senga! og jeg liker ikke å prate så utrolig mye mens vi holder på! Liksom, fører han deg ned så kan du liksom ikke stoppe opp og si "ok, hvis du slikker mej".... er jeg den eneste med dette problemet eller?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå