Gå til innhold

Det kom olje ut av brunosten


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Har en brunost og jeg har nettopp funnet ut at kjøleskapet har levd sitt eget liv de siste dagene og skiftende temperatur... Åpna den nå og litt oljevann kom ut. Betyr dette at den er blitt dårlig?

Anonymkode: 31c57...7d5

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Ingen som vet? 

Anonymkode: 31c57...7d5

AnonymBruker
Skrevet

dump den

Anonymkode: 10379...109

Skrevet

Om den dårlig finner du fort ut når du smaker på den. I noen butikker står den i romtemperatur, så om det har vært litt varmt et par dager gjør ikke det noe.

Skrevet

Det er ikke farlig. Hvis det er VELDIG mye så er det kanskje ikke så godt å spise, men hvis det er bare noen småe «hull», «bobler» eller «rundinger» (kall det hva du vil), så synes jeg ihvertfall at det går helt greit. Ville ikke ha spist brunosten hvis «oljen» eller «sirupen» er skikkelig mørk eller skikkelig lys. Men det har skjedd bare noen få ganger med meg at jeg har opplevd det. Det er ikke noe farlig, bare at det smaker litt rart av det.

Skrevet

Tråden er ryddet for latterliggjøring.

Perelandra, mod. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...