Gå til innhold

Tips til litt krydder?


Fremhevede innlegg

Gjest Birte
Skrevet

Inspirert av diverse tråder her lurer jeg på om noen kan gi meg noen råd om relativt uskyldige ting som kan piffe opp seks livet.

Jeg har et fint sexliv, og liker å være litt kinky, men for tiden har jeg gått litt tom for ideer. Tenker på å kjøpe noen bøker for å få litt tips... noen som vet om noen bra bøker til denslags? Kamasutra blir liksom litt for komplisert følger jeg, liker ikke sex etter en "oppskrift" liksom..

Ellers ar jeg gjerne i mot tips sån genenrellt. Liker ikke å ta i bruk sex leketøy, eller annet gummi/latex saker, men er av typen som liker det litt kinky så lenge det ikke er "porno" liksom *hm... ble vanskelig å forklare dette her ser jeg, tenke, tenke* Altså generelt er jeg vel på utkikk etter små elementer som kan piffe opp selslivet litt. Sexy undertøy er foressten litt oppbrukt også, så om noen har litt tips er det fint. :oops:

Er ikke på utkikk etter råe sex beskrivelser her eller noe slikt. Men lurte på om noen var vlillige til å dele sine små hemmelighetter om hva de gjør for å holde selslivet interessant over lengre tid. :wink:

Videoannonse
Annonse
Gjest Anonymous
Skrevet

NÅr det gjelder litteratur vil jeg anbefale deg boka Supersex skrevet av Tracey Cox. DEn er utrolig bra, og ikke noe "porno". Der kan du finne enkle, normale tips og råd til hvordan man KAN gjøre ting. Og bildene er ikke porno-aktig!

Her er link til omtale av boka:

http://www.bokkilden.no/ProductDetails.asp...oryName=BIC_JCU

Når det gjelder tips til å piffe opp sex-livet vil jeg råde deg til å prate med din kjære, kanskje dere kan finne frem til spennende ting sammen?

Lykke til!

Gjest Nellen
Skrevet

Du kan prøve å klore med neglene dine på ryggen hans, hvis du har litt lange negler!

Gjest en annen gjest
Skrevet

Mitt råd ville kanskje vært å ha sex andre steder i huset enn akkurat soverommet?

Skrevet

Hva med å ha sexutendørs når været blir varmt nok?

Prøv å variere stillinger uten at de blir halsbrekkende.

Barber hverandre om dere ikke allerede gjør det.

Varier med å være naken og å ha litt forskjellig klær på dere.

Snik dere til sex i litt upassende situasjoner. På besøk eller om dere har besøk, for eksempel, men pass på at dere ikke støter noen.

Jeg kan anbefale en annen bok av Tracey Cox også. Den heter Hot Sex. Ingen bilder men en veldig god bok.

Selv om du for øyeblikket ikke ønsker leketøy, så ta en tur innom Kondomeriet om dere har anledning, eller se på deres nettside og se om dere finne noe som kan virke spennende likevel.

Full kroppsmassasje med intimmassasje er deilig.

Det er bare fantasien og litt sømmelighet overfor andre mennesker som stopper dere.

Skrevet

Tråden er ryddet.

Newt-moderator

Skrevet

Hvis dere har et såpass bra sexliv fra før av,så skal det vel ikke mye til for å piffe det opp litt. :wink: Noen isbiter kan feks. gjøre det mye mer spennende, eller ta en tur i dusjen sammen! Småting som det kan ha mye å si, og nøkkelen til ett spennende sexliv er vel enkelt og greit bare variasjon vil jeg tro! Pass på å ikke gjøre sex til en plikt, og ikke ha rutiner. Hvis dere feks. har sex hver tirsdag kveld fordi det er da dere har tid, så blir det for forutsigbart og kjedelig. Hva med en kjapp omgang på ett offentlig sted? Sørg for at sexen ikke blir en rutinesak, og varier stillinger,steder, hjelpemidler osv. Men viktigst av alt, KOS DERE :wink::wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...