Gjest Anonymous Skrevet 3. mai 2005 #1 Skrevet 3. mai 2005 Jeg fikk tilsendt kjolen min fra Danmark i dag, og den er helt krøllete. ser ut som om de har sovet i den + slepet + sløret. :cry: Det er også flekker bak på kjolen, som jeg ikke aner hva er. :cry: En helt ny kjole, som jeg nå må bruke penger på å få fikset. Er utrolig skuffet, såret og forbanna akkurat nå :evil:
Tinema Skrevet 3. mai 2005 #2 Skrevet 3. mai 2005 Jeg forstår godt at du er skuffet og lei deg. Det er jo klart at når den sendes i posten blir litt krøllete, men de flekkene hadde jeg aldri godtatt. Jeg hadde ringt til butikken og klaget, krevd refundering av det det vil koste deg å få flekkene fjernet på et renseri. De skal i hvertfall ha beskjed, butikken i Danmark
Miori Skrevet 3. mai 2005 #3 Skrevet 3. mai 2005 Jeg forstår godt at du er skuffet og lei deg. Det er jo klart at når den sendes i posten blir litt krøllete, men de flekkene hadde jeg aldri godtatt. Jeg hadde ringt til butikken og klaget, krevd refundering av det det vil koste deg å få flekkene fjernet på et renseri. De skal i hvertfall ha beskjed, butikken i Danmark Helt enig!!! Gi beskjed til butikken!!!!!!
Gjest Helga the Hotwaxer Skrevet 3. mai 2005 #4 Skrevet 3. mai 2005 Kontakt butikken umiddelbart, er de profesjonelle dekker de renseregningen, eller ny kjole sendt med Express hvis flekkene ikke lar seg fjerne.
Mette Skrevet 3. mai 2005 #5 Skrevet 3. mai 2005 Enig, ta kontakt med de i Danmark forlar de situasjonene og hør hva de er villige til og gjøre for deg. Men husk og forlange at de skal dekke rens uansett da, hvis de ikke kan gjøre noe annet. Men så surt og måtte rense en ny ubrukt kjole. :-(
Gjest Anonymous Skrevet 3. mai 2005 #6 Skrevet 3. mai 2005 Her er det ikke snakk om litt krøllete, men den ser ut som den er kjørt i en tørketrommel, så puttet ned i en pose for å sende til meg. Den er også for liten, men de skal heldigvis sy en ny til meg. Ting ordner seg nok, og bra er det.
TeddyToria Skrevet 3. mai 2005 #7 Skrevet 3. mai 2005 Her er det ikke snakk om litt krøllete, men den ser ut som den er kjørt i en tørketrommel, så puttet ned i en pose for å sende til meg. Den er også for liten, men de skal heldigvis sy en ny til meg. Ting ordner seg nok, og bra er det. Må jeg få spørre deg hvilken forretning dette er!?? Det er jo kjempegreit at det ordnet seg, og at de syr en ny, men sågar interessant å høre...for jeg har selv kjøpt en kjole som blir sydd via DK, men har ikke fått den enda, og er veeldig spent da!
Mette Skrevet 3. mai 2005 #8 Skrevet 3. mai 2005 Så flott at det ordner seg, får bare håpe at de får den klar til dagen :-)
Tinema Skrevet 3. mai 2005 #9 Skrevet 3. mai 2005 kjempe fint at butikken vil ordne opp i problemet, skulle jo også bare mangle. :fy: Jeg lurer jo litt på hva de i butikken sa jeg... Håper at den kjolen som kommer neste gang svarer til forventningene dine. Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå