Gå til innhold

Mannen sliter med å bli hard. Kan bli helt slapp ved samleie ,er det meg det er noe galt med?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Tenner han ikke på meg?

Anonymkode: e4d64...21e

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Kjæresten skulle det stå. Har ikke vært sammen  så lenge.

Anonymkode: e4d64...21e

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har det samme. Er mann... Blir ikke hard hver gang. Ofte pga stress men er også pga lavt stoffskiftem er 10000 ting som kan forårsake det

Stress

Dårlig koshold og i dårlig fysisk form generelt

Høyt østrogen

Høyt prolactin

Lavt testosteron

Røyk

Diabetes

Osv

Er som oftest hormonforstyrrelse...lavt testosteron og høye østrogen og prolactin verdier. Men dette kan gå ober av seg srlv over tid

Jeg har kamagra jeg bruker av å til. Samme som viagra bare annet virkestoff. Gir skikkelig hard ståkuk og større penis enn det man vanligvis har. Holder også lenge. Funker fett og ingen store bivirkninger. Kan fåes av legen om man ikke finner årsak

Anonymkode: c7367...907

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Eksen min slet også med dette. Han sa at det ikke hadde noe med meg å gjøre, men ble aldri overbevist.

Enten tenner han ikke på deg, har mistet følelsene, eller så går han på medisiner som virker inn på ereksjonen.. Det tror jeg min eks gjorde. Men innrømte det aldri (fant "bevis") 

Hvor gammel er han? 

Anonymkode: 6b1d1...dcd

AnonymBruker
Skrevet

Ereksjonssvikt har så godt som aldri noe å gjøre med kvinnen..hvis han kler seg naken, går til sengs med deg og prøver å ha sex med deg - ja, da tenner han såklart på deg!

Anonymkode: 36496...b83

  • Liker 3
Skrevet

Jeg ville aldri tenkt at det feilte meg noe.

Kvinner må slutte med det der; ta ansvar og skyld i alt og ingenting.

  • Liker 3
Skrevet

Er nok mer sannsynlig at det handler om helt andre ting. Menn har også perioder der sex ikke står i høysetet og hodet er helt andre steder. 

Tenk heller sånn på det: Mange menn får ereksjon og har sex med damer de ikke egentlig finner særlig attraktive, så når han faktisk har valgt deg som kjæreste er det nok mer sannsynlig at han sliter med tenning der og da, ikke på deg. 

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Ikke din feil. Sex er vanskelig for veldig mange, vi er bombardert av en skeive forestillinger om hvordan det skal være gjennom bl. a porno, og for en enkel gutt med vanlig kropp og tiss kan det virke skremmende. Og frykt og usikkerhet er ikke akkurat noe naturlig viagra...

Prøv å snu på tankegangen din og heller bidra til en trygg og åpen atmosfære så blir det lettere.

Anonymkode: 67ce6...dcc

Skrevet

Lavt testosteronsnivå

Skrevet

Nei, det er ikke pga deg, det er en annen naturlig grunn til det. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...