Gjest Miss.Chanel Skrevet 2. mai 2005 #1 Skrevet 2. mai 2005 hva mener dere? jeg lurte på om det går ann? og hva koster rens av den? tenkte å leie den ut for 3000; ???
Miori Skrevet 2. mai 2005 #2 Skrevet 2. mai 2005 Tror de går bra jeg, om du har valgt en kjole folk vil leie:=)
Gjest Miss.Chanel Skrevet 2. mai 2005 #3 Skrevet 2. mai 2005 denne er det: http://www.bryllupsweb.no/Brudekjoler/magg...ero_marion.html størrelse 6.
Nuwanda Skrevet 2. mai 2005 #4 Skrevet 2. mai 2005 hei, Det er pt 800 kjoler til salgs på Finn.no.....og mange har ligget der leeeeenge (det vet jeg, for jeg har kjøpt min brukt der.. men klarer bare ikke å gå innom der hver dag for å kikke (men jeg bare kikker ). Så det er mange kjoler i omløp og personlig tror jeg kanskje det kan være vanskelig å få leid ut sin kjole som privatperson. For all del - prøv gjerne,men jeg tror ikke du skal "budsjetere" med det.. å si " jeg kjøper en kjole litt dyere enn tenkt for jeg kan sikkert tjene inn pengene på slag/utleie" - det tror jeg det er mange som bommer på.
Nuwanda Skrevet 2. mai 2005 #5 Skrevet 2. mai 2005 hei, Det er pt 800 kjoler til salgs på Finn.no.....og mange har ligget der leeeeenge (det vet jeg, for jeg har kjøpt min brukt der.. men klarer bare ikke å gå innom der hver dag for å kikke (men jeg bare kikker ). Så det er mange kjoler i omløp og personlig tror jeg kanskje det kan være vanskelig å få leid ut sin kjole som privatperson. For all del - prøv gjerne,men jeg tror ikke du skal "budsjetere" med det.. å si " jeg kjøper en kjole litt dyere enn tenkt for jeg kan sikkert tjene inn pengene på slag/utleie" - det tror jeg det er mange som bommer på.
Gjest Miss.Chanel Skrevet 2. mai 2005 #6 Skrevet 2. mai 2005 tenkte siden det ikke går ann å leie denne hos brudebutikk(de leier ikke ut Sottero) og noen ikke har 10.000; å kjøpe den for, at kansje de heller vil leie ?
Gjest gjesta Skrevet 2. mai 2005 #7 Skrevet 2. mai 2005 tenkte siden det ikke går ann å leie denne hos brudebutikk(de leier ikke ut Sottero) og noen ikke har 10.000; å kjøpe den for' date=' at kansje de heller vil leie ?[/quote'] helt sikkert! hadde jeg gjort
Gjest Anonymous Skrevet 2. mai 2005 #8 Skrevet 2. mai 2005 Hadde det vært rett str hadde jeg leid den på flekken
Gjest Miss.Chanel Skrevet 2. mai 2005 #9 Skrevet 2. mai 2005 ja jeg tenker sånn at: det blir jo fint å glede noen som ikke har råd til å bruke ti tusen på en kjole! vis de virkelig ønsker den modellen da!
Nuwanda Skrevet 2. mai 2005 #10 Skrevet 2. mai 2005 ja jeg tenker sånn at: det blir jo fint å glede noen som ikke har råd til å bruke ti tusen på en kjole! Ja - og det er jo bare fantastisk at du tenker sånn (ref tråden her inne om at alt blir dobelt så dyrt bare man kaller det "brud"..... . Ville bare ikke man skulle gå i fella med å "budsjettere" inntekter på kjolen senere for der tror jeg mange blir lurt. Virker som om kjoler faller mye mer enn 50% i pris. Har du forresten fått tak i KJOLEN i din størrelse ? Har sett at du har vært på jakt etter den, men husker ikke om du lyktes?
Gjest Miss.Chanel Skrevet 2. mai 2005 #11 Skrevet 2. mai 2005 jez! bestilt duplikat av den fra brudeshop.com 5400; derfor tenkte jeg å leie ut billig. så det blir spennende! får den ca 15 juli!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå