Gå til innhold

Hvor tar noen over statusen til folk på FB


Anbefalte innlegg

Gjest kulLama
Skrevet (endret)

Ja da jeg vet det er egentlig bagateller og ingen ting å bry seg om. Men  når man har skrevet en status på Facebook. Kanskje noe viktig for deg.  Så er det noe som må kuppe tråden ned noe internt mellom andre en deg.   

F eks ( ikke ekte tema )  tenk på humler og pingvin når du klipper gress.  Så svarer  person 1   ja det gjør jeg  . Da kommer person 2 ha ha du husker vel da du klippet gress sist . Måtte komme å hjelpe deg. Og de forsetter samtalen på min status . Det jeg har skrevet blir glemt og person 1 og 2 . Blir enig om å ta en øl. 

Jeg får varsler hver gang de skriver . Jeg bryr med da ikke om deres interne  vitser og det jeg skrev var faktisk viktig for meg. 

 Puhh . Dagen irritasjon er hylt ut. 

Endret av kulLama
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Frekt!

Anonymkode: 3ede8...1ac

AnonymBruker
Skrevet

Det er i den retningen Facebooks brukere har utviklet seg til å anvende det, så jeg blir ikke særlig sjokkert eller overrasket. Det er veldig vanlig å tagge andre og snakke videre uten å direkte kommentere den originale statusen. 

Anonymkode: 7d774...802

AnonymBruker
Skrevet

Hahahhaha😂😂😂

Anonymkode: 1c868...35d

AnonymBruker
Skrevet

Det er bare gøy. Skjerp deg 

Anonymkode: ccb60...68e

AnonymBruker
Skrevet

Slikt sletter jeg unna. Dem får fint ta det på sin egen vegg eller på pm.

Anonymkode: b4167...59d

AnonymBruker
Skrevet

Slå av varselet for innlegget, om det er plagsomt.

Anonymkode: 9eed7...523

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...