Gjest gjesta Skrevet 29. april 2005 #1 Skrevet 29. april 2005 Men blir kanskje dyrt å printe hos trykkeri? Har dere to sider? Jeg har altså forside-2 inni-bakside
Gjest Madam Felle Skrevet 29. april 2005 #2 Skrevet 29. april 2005 Vi har også fire sider Men vi fikk printet det gratis på trykkeri, så jeg vet ikke hva det vil koste.
Trampe Skrevet 29. april 2005 #3 Skrevet 29. april 2005 Det blir kanskje dyrt da, men du kan jo ringe rundt til trykkeriene og høre? Om det ikke blir for dyrt er det bare å hive seg rundt. Litt synd å forandre på invitasjonene hvis du er fornøyd nå... Du har jo god tid, så en annen ide er å lage dem selv? For hånd? Med papp og sånt? Går an det også
Fakse Skrevet 29. april 2005 #5 Skrevet 29. april 2005 Med en bra skriver, beste utskriftskvalitet og litt bedre papir enn til vanlig kan du fort skrive det ut og få det til å se bra ut selv også.
Gjest Madam Felle Skrevet 29. april 2005 #6 Skrevet 29. april 2005 Helt gratis Ring rundt, for neon er mye billigere enn andre
Gjest gjesta Skrevet 29. april 2005 #7 Skrevet 29. april 2005 Det blir kanskje dyrt da, men du kan jo ringe rundt til trykkeriene og høre? Om det ikke blir for dyrt er det bare å hive seg rundt. Litt synd å forandre på invitasjonene hvis du er fornøyd nå... Du har jo god tid, så en annen ide er å lage dem selv? For hånd? Med papp og sånt? Går an det også Ja, bare håndlaget mener du? ja det er jo en ide men kanskje det holder med to sider også. http://www.mamut.com/hipphipphurra/ Den 3. invitasjonen der feks., der har de bare all tekst på første siden. er jo ikke mye som skal stå
Gjest gjesta Skrevet 29. april 2005 #8 Skrevet 29. april 2005 Med en bra skriver' date=' beste utskriftskvalitet og litt bedre papir enn til vanlig kan du fort skrive det ut og få det til å se bra ut selv også.[/quote'] tenkte på det... men skriveren er litt dårlig..
Gjest gjesta Skrevet 29. april 2005 #9 Skrevet 29. april 2005 Helt gratis Ring rundt, for neon er mye billigere enn andre neon, hvem er de? Du mente noen? Ja, kan ringe å høre.. men når jeg tenker meg om så er det egentlig nok med forside og bakside... Hvis jeg skriver alt på baksiden, og bare "mitt navn"+"hans navn" og dato på forsiden??
tommeline Skrevet 29. april 2005 #10 Skrevet 29. april 2005 Vi hadde fire sider og printet selv. Dvs fire sider med printing, forsiden hadde vi pynt. Litt styr, men resultatet ble bra tilslutt!
Gjest gjesta Skrevet 29. april 2005 #11 Skrevet 29. april 2005 Vi hadde fire sider og printet selv. Dvs fire sider med printing' date=' forsiden hadde vi pynt. Litt styr, men resultatet ble bra tilslutt![/quote'] Skulle hatt en bra pinter helst ja..... Kunne kanskje printa det på jobb til typen, men stakkars, det blir kanskje litt pes for han... printeren er et stykke ifra kontoret. men da kunne vi brukt et bra papir..
tommeline Skrevet 29. april 2005 #12 Skrevet 29. april 2005 Det går jo an for ham å spørre på kontoret om dere kan printe der en ettermiddag/helg, og heller betale for det. Blir uansett billigere enn å gjøre det privat ettersom de fleste firmaer har en gunstig avtale på innkjøp av toner.
Gjest gjesta Skrevet 29. april 2005 #13 Skrevet 29. april 2005 Ok. Kanskje det går altså? Trodde ikke det var lov uansett! Men da skal vi spørre
tommeline Skrevet 29. april 2005 #14 Skrevet 29. april 2005 Om det strengt talt er lov vet jeg ikke, men folk driver nå ofte å printer private ting på kontorer... Men ville avtalt om en så stor printerjobb som invitasjoner... Lykke til
Gjest gjesta Skrevet 29. april 2005 #15 Skrevet 29. april 2005 Om det strengt talt er lov vet jeg ikke, men folk driver nå ofte å printer private ting på kontorer... Men ville avtalt om en så stor printerjobb som invitasjoner... Lykke til Ja, litt flaut å bli tatt ... Ja, vi skal spørre, håper det går greitt! Thanks!
Lia Skrevet 29. april 2005 #16 Skrevet 29. april 2005 http://www.mamut.com/hipphipphurra/ Den 3. invitasjonen der feks., der har de bare all tekst på første siden. er jo ikke mye som skal stå Disse kan jeg anbefale på det varmeste. Vi brukte dem på alt fra invitasjonene til takkekortene! (Takkekortene får vi snart!)
Gjest D.A ikke innl Skrevet 29. april 2005 #17 Skrevet 29. april 2005 Disse kan jeg anbefale på det varmeste. Vi brukte dem på alt fra invitasjonene til takkekortene! (Takkekortene får vi snart!) Jeg designer selv, så orinter de, eller?
Gjest Anonymous Skrevet 29. april 2005 #18 Skrevet 29. april 2005 Jeg designer selv, så printer de, eller?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå