AnonymBruker Skrevet 2. juni 2019 #1 Skrevet 2. juni 2019 Dilemma. Har ett vennepar der jeg var god venn med begge parter før de ble sammen. Var venn med de i 10 og 15 år før de fant hverandre. Hun forteller at hun er utro mot mannen og ønsker selvsagt at jeg ikke skal si noe. Hun vil ikke si noe selv heller. Jeg vet mannen hadde ville visst om dette. Men jeg vet ikke hva jeg skal gjøre. Fortelle eller ikke? Tenker jo det er deres sak. Men så er jeg litt dratt inn i det siden jeg har fått vite det. Tror ikke mannen hadde blitt særlig fornøyd om han fikk vite at jeg visste og ikke sagt noe heller... Kan det ende godt? Anonymkode: ec66f...b15
Sensi Skrevet 2. juni 2019 #2 Skrevet 2. juni 2019 Vanskelig. Egentlig ja. Men det spørs litt hvordan dette har skjedd. Hadde min mann vært utro en gang og det var dumskap og anger og det ikke gjentok seg. Så skulle jeg ikke ville visst. Men var det følelser, utroskap og sånn klassisk må jobbe overtid typ. Så skulle jeg ville visst.
Nmtt Skrevet 2. juni 2019 #3 Skrevet 2. juni 2019 Gi hu et dilemma. Si at du syns ikke det er noe gøy å holde en slik hemmelighet. Hvis hun ikke sier det, så gjør du det. Gode venner er familie man selv har valgt. Familie holder ikke like hemmeligheter for hverandre.
Guidet Kvinne Skrevet 2. juni 2019 #4 Skrevet 2. juni 2019 Jeg synes du burde passe dine egne saker. 2
AnonymBruker Skrevet 2. juni 2019 #5 Skrevet 2. juni 2019 Akkurat nå, Guidet Kvinne skrev: Jeg synes du burde passe dine egne saker. Dette er et svar vi aldri ville sett om det var en mann som var utro. Anonymkode: d7959...3f6
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå