Gå til innhold

Hvilken McDonalds-burger er best?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

7 timer siden, AndreasBR skrev:

Kan få det meste med bacon... :) 

Aha! Ikke så ofte jeg er der og stort sett går det u BicMac. Kanskje det var en limited edition? Den var med bacon i utgangspunkt. Samme søren! Godt er det, de gangene man skal ha sånn mat.

16 hours ago, 282_NaughtySpark said:

Dobbel QP eller dobbel cheeseburger, med ekstra ost... 😍

Ellers liker jeg veldig godt Chicken Premier, men den er jo nå kun et kampanjeprodukt som dukker opp med ujevne mellomrom... 😞

Chicken Premier lages med akkurat samme saus som Chicken Salsa. Kyllingpattyen på Chicken Salsa er mindre og etter min mening ikke like god, men du kan jo alltids bestille en McChicken og spørre om å få salsa og rømme isteden for mayonnaisen, så har du nesten en Chicken Premier. Chicken Premier-brødet selges dog bare under Premier-kampanjen.

  • Liker 2

Annonse

22 hours ago, LittDiva said:

Bic Mac eller så er det en jeg ikke husker navnet på med bacon😋

Utenom kampanjeburgerne (som bare dukker opp i korte perioder), så er det kun Big Tasty Bacon som har bacon. Men du kan be om å få bacon på hva som helst.

  • Liker 1
9 minutter siden, noragrets skrev:

Utenom kampanjeburgerne (som bare dukker opp i korte perioder), så er det kun Big Tasty Bacon som har bacon. Men du kan be om å få bacon på hva som helst.

Da var det en kampanje burger. Den var i hvert fall kjempegod! Sausen og alt😋.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...