Gjest Anonymous Skrevet 27. april 2005 #1 Skrevet 27. april 2005 Jeg skal i bursdagsfest til en venninne som jeg ikke har kjent så lenge. Hva kan jeg gi henne? Tenkte på rundt 100-150 kr? Vil ikke gi vin eller alkohol, så det må bli noe annet. Noen tips?
sixx Skrevet 27. april 2005 #2 Skrevet 27. april 2005 Til den summen tror jeg ikke det finnes noe annet enn en blomsterbukett.
Arkana Skrevet 27. april 2005 #3 Skrevet 27. april 2005 En eller annen pyntegjenstand? Noen pene glass? En god fuktighetskrem, massasjeolje, såpe e.l. En bok? En CD? En DVD?
mari Skrevet 27. april 2005 #4 Skrevet 27. april 2005 en søtt brosje eller et kjede/armbånd. gå på arts & crafts ell. mye fint, og smykker er veldig in for tiden! ellers kan du jo spørre inne på velvær, klær kosmetikk, der kan sikkert noen hjelpe.
Smørblomsten Skrevet 27. april 2005 #5 Skrevet 27. april 2005 En fin ting i Menu-serien: de har fått noen nye, hvite porselensskåler i div størrelser. Jeg kjøpte faktisk en i gave idag, koster 149,- og er den nest-største i serien. Veldig fin og diskrè design, så passer inn i de fleste hjem!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå