Gå til innhold

Hvilke hudpleieprodukter klarer du deg ikke uten?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenker da på spesifikt produkt, ikke bare for eksempel "ansiktskrem", men hvilken ansiktskrem, for eksempel "Nuxe Crème Fraiche dagkrem." Mine favoritter for øyeblikket er Centella-kremen til iUnik, et koreansk hudpleiemerke, pluss Nuxe Micellar ansiktsvann/toner. Den er mild og god og fjerner alle sminkerester, kommer til å bruke den så lenge den er på markedet! 

Spent på å høre hvilke favoritter dere har 😊

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Må også legge ved Filorga Optim-Eyes, en kjempegod øyekrem! 

Gjest Krampus
Skrevet

CeraVe Ulta-Light Moisturizing Lotion spf 30 og labello Lipbalm spf 30.

Skrevet

The Body Shop - Drops of Youth foaming face wash

The Body Shop Seaweed toner og dagkrem

Skrevet

Ole Henriksen C-Rush Gel og Ole Henriken Banana Bright Eye Cream 

Skrevet

Jeg har blitt så utrolig glad i serumet til Kicks beauty, for litt tør hud. Lukter mildt og gir meg god fukt :) 

AnonymBruker
Skrevet

estee lauder advanced night repair og sisley black rose cream mask

Anonymkode: 2909c...4ab

Skrevet
Akkurat nå, AnonymBruker skrev:

estee lauder advanced night repair og sisley black rose cream mask

Anonymkode: 2909c...4ab

Er Night Repair verdt pengene? Vil du fortelle litt? Har vurdert å kjøpe, men syns den er så dyr 😇

Skrevet

Alltid brukt mye penger på dyre og fine merker,  men fikk etterhvert eksem. Så jeg kuttet ut nesten alt, og gikk over til mandelolje og druekjerne olje.  Aldri hatt så fin og myk hud før :) tiltilogmed venner kommenterer hvor fin glød jeg har :):) Til håret er jeg helt avhengig av Wella sp sjampo og kurer. Kan anbefale Wella sp keratin leave in olje, og biosilk oljen!!!!!! :):)

  • Liker 4
AnonymBruker
Skrevet

Lypsyl. 

Anonymkode: 1db84...dc1

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Er to produkter jeg ikke klarer meg uten:

*Clinique dramatically different moisturizing lotion+

*Formula 10.0.6 absolute dream cream

 

Anonymkode: 75dee...b1b

AnonymBruker
Skrevet
58 minutter siden, Meredithgrey skrev:

Er Night Repair verdt pengene? Vil du fortelle litt? Har vurdert å kjøpe, men syns den er så dyr 😇

For min hud er den det. Strammere hud, fukt, reduserte linjer, ingen tørre partier, sminke som sitter fint dagen etter. Og den er behagelig og lett på huden. Det er beste hudpleieproduktet jeg har prøvd. Denne med Sisley rose mask (som jeg også nevnte over) er kombinasjonen jeg alltid bruker over natten når jeg virkelig vil at huden skal se fantastisk ut hele dagen. 

Men det er vanskelig å garantere for andre. Før jeg selv kjøpte så jeg at terningkastene enten var 1 eller 5. Og i begynnelsen var jeg skuffet. 

Den er ikke veldig drøy. Jeg opplever heller ikke de samme effektene om jeg bruker den hver dag. Så bruker denne 2-3 ganger i uka, og Kiehls midnight oil (?) øvrige dager. Under en god fuktighetskrem. 

Anonymkode: 2909c...4ab

  • Liker 1
Skrevet

Glemte å skrive: Origins Drink up intensive fuktighetsmaske. Brukes gjerne over natten ;)

Skrevet

Slet for noen uker siden med mye linjer og tørrhet under øynene, rettere sagt der øyebenet begynner.  Kom på at jeg tidligere hadde hatt god effekt av  La Roche Posay Cicaplast  så kjøpte den igjen og vips, tre dager senere er huden min MYE finere og nesten helt glatt. Vidunderkur til 176 kr og tuben på 40 ml vil jo vare en evighet om den bare skal brukes under øynene.

  • Liker 1
Skrevet

* Kohakuhada Extra Moist Lotion 

* The Ordinary Niacinamide

* Ultrasun Face Anti-Ageing Lotion SPF30

Skrevet
9 timer siden, ^^Belle^^ skrev:

* Kohakuhada Extra Moist Lotion 

* The Ordinary Niacinamide

* Ultrasun Face Anti-Ageing Lotion SPF30

Har lyst å prøve niacimide fordi jeg har veldig vet hud i t-sonen.  Men kan det brukes i sommerhalvåret. Utsetter man huden for å få pigmentflekker som med syrer, c-vitamin og retioider?

AnonymBruker
Skrevet
Hemp face protector fra bodyshop. Eneste jeg har funnet som ikke får huden min til å klikke bananas. Sensitiv, tørr hud med fet t-sone.

Anonymkode: 87144...f51

AnonymBruker
Skrevet

Vanishing Cream fra Lush. Har en hud som nesten ikke tåler fuktighetskrem uten å reagere med tilstoppede porer og kviser i fleng, men akkurat denne funker heldigvis.

Anonymkode: 9909e...d11

Skrevet

Elixir, niactil 4%. Vært avhengig av den i snart fem år! Den holder huden i sjakk mot urenheter, og den gir masse glød ❤️

  • Liker 1
Skrevet
På 24.5.2019 den 17.45, SupaWoman skrev:

Har lyst å prøve niacimide fordi jeg har veldig vet hud i t-sonen.  Men kan det brukes i sommerhalvåret. Utsetter man huden for å få pigmentflekker som med syrer, c-vitamin og retioider?

Niacinamide er med på å jevne ut hudtonen, og å bli kvitt pigmentflekker, merker etter urenheter o.l. Så bare kjør på, kan fint brukes på sommeren også. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...