Gå til innhold

Netflix serier med en hovedperson


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg sliter veldig med hukommelsen og konsentrasjonen.

Er det noen som har noen forslag på bra Netflix serier der man følger en kvinnelig hovedrolle? Og som man ser fra vedkommende sin side. Minst mulig ansikter og minst mulig forskjellige folk da ting går helt i surr. 

Liker Broen.

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

The Killing

Anonymkode: dc16a...703

AnonymBruker
Skrevet

Weeds kanskje? 

Anonymkode: 541b1...37e

Skrevet

Hvis du liker krim/spenning så er The Fall med Gillian Anderson veldig bra (hun er hovedpersonen, men du følger også Jamie Dornan som spiller seriemorderen Paul Spector tett). The Fall er mildt sagt dritbra! 

Ellers så liker jeg serien Weeds veldig godt, den er dog ikke innen krimkategorien. Handler om alenemoren/enken Nancy Botwin som bor i et bra strøk og som ser ut til å ha det meste på stell, som sper på inntekten med å selge cannabis

Serien Homeland er også bra, Claire Danes spiller CIA-agenten Carrie Matheson

The crown er bra, handler om Dronning Elisabeth sitt tidlige liv som dronning, fra hun gifter seg og får barn. 

 

AnonymBruker
Skrevet

After Life, ikke kvinnelig, men fin likevel. Derek og. Heller ikke kvinne... Må det være kvinne? Rita, handler om en kvinne. 

Anonymkode: 95fb7...665

AnonymBruker
Skrevet

Pingu!

Anonymkode: 02bdf...94a

Skrevet

Dead to me - her er det to kvinner i hovedrollene, men generelt i serien er det få karakterer og handlingen er enkel p følge med i. Også serien Russian Doll på Netflix har EN hovedperson 🙂 

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...