Solhanne Skrevet 25. april 2005 #1 Skrevet 25. april 2005 Får jeg kjøpt dette på strawbwrrynet? Er det det som heter teracotta?
Gjest gjest1 Skrevet 25. april 2005 #2 Skrevet 25. april 2005 Det heter Terracotta ja...men sist jeg sjekket, så hadde strawberrynet bare de rare fargene :-?
Lillesøster Skrevet 25. april 2005 #3 Skrevet 25. april 2005 Får jeg kjøpt dette på strawbwrrynet? Er det det som heter teracotta? Har letet etter det, men fant det ikke. Jeg skulle ha nr. 20. Jeg fikk forøvrig kjøpt det på taxfree i helgen.
Gjest Gjesta Skrevet 25. april 2005 #4 Skrevet 25. april 2005 Det heter Terracotta ja...men sist jeg sjekket, så hadde strawberrynet bare de rare fargene :-? Typisk strawberrynet... :-? Dessuten er det litt sjansespill å kjøpe sminke via nettet, hvis man ikke har testet på forhånd.
Lillesøster Skrevet 25. april 2005 #5 Skrevet 25. april 2005 Typisk strawberrynet... :-? Dessuten er det litt sjansespill å kjøpe sminke via nettet, hvis man ikke har testet på forhånd. Erfaringsmessig ville jeg ikke kjøpt den der. Den kan lett knuses. Sist jeg bestilte øyenskygge, kom det frem i tusen knas. :veldigsur:
Gjest Ms Chanandler Bong Skrevet 25. april 2005 #6 Skrevet 25. april 2005 Pakker de ikke varene skikkelig? Tenkte jeg skulle kjøpe en pallett med Gvenchy og Dior øyenskygge, men det gidder jeg ikke om det bare er å kaste når den kommer fram.
Lillesøster Skrevet 26. april 2005 #7 Skrevet 26. april 2005 Pakker de ikke varene skikkelig? Tenkte jeg skulle kjøpe en pallett med Gvenchy og Dior øyenskygge, men det gidder jeg ikke om det bare er å kaste når den kommer fram. Jeg kjøpte en Gvenchy øyenskygge, den var godt pakketn, men knust alikevel. Litt kjedelig.
Gjest Anonymous Skrevet 26. april 2005 #8 Skrevet 26. april 2005 Hm ja. Litt bortkastet å kjøpe på Strawberrynet fordi det er så billig om varene er knust å må går rett i søpla når du får dem. Men det går selvfølgelig an å være uheldig.
*bompi* Skrevet 26. april 2005 #9 Skrevet 26. april 2005 Hvilken farge bruker dere på Guerlain Terracotta? Skal kjøpe en snart når jeg har brukt opp det gamle solpudderet. Er lys i huden og vil ikke se oversminket ut. Tenkt litt på no. 20, hvilke andre farger er i nærheten?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå