Gå til innhold

Trenger jeg meg på?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Heisann

Denne helga skulle jeg vært bortreist. Men pga jobb blir jeg hjemme. Forloveden skal ha en spilledag med nevøen sin på 11 år på lørdagen. Dette er noe 11 åringen har gledet seg til. 

Forloveden vil ha meg der, men er usikker på 11 åringen. Jeg har lyst til å bli bedre kjent med han da jeg som regel har blitt overfallt av niesene når vi har vært på besøk der. 

Jeg er like mye "gaminggal" som typen, og de skal spille et spill som jeg synes er veldig gøy og hvor man kan spille sammen (Sea of Thieves). Nevøen skal være der hele dagen, så vet ikke helt hvor jeg ellers skal gjøre av meg.

Men ødelegger jeg dagens hans (nevøen) på en måte da? Vet ikke om det er spillinga eller alenetid med onkelen som han gleder seg mest til. 

 

Anonymkode: fd9d6...5dc

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Hva med litt til og fra? Du er der, spiller litt, så finner du på noe annet? 

Anonymkode: ef115...c5d

  • Liker 3
Gjest WhisperingWind
Skrevet

Vær tilstede og engasjer deg. Etter en stund kan du spørre nevøen om det er ok at du er der eller om han vil ha litt alenetid med onkel. Da kan du jo finne på noe annet en stund.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...