Gjest siri piri Skrevet 24. april 2005 #1 Skrevet 24. april 2005 har du en du ikke kan leve uten? hvilken modell er det i så fall og hvorfor liker du den? :rosasmil:
Heidipia:) Skrevet 24. april 2005 #2 Skrevet 24. april 2005 Har egentlig ikke funnet meg noe favorittbukse jeg, men skulle gjerne ha funnet en:(...Hadde vert greit å fått noen tips her ja :-) finner liksom ingen jeans som sitter bra
Gjest gjest1 Skrevet 24. april 2005 #3 Skrevet 24. april 2005 Det må være en lys dongeribukse jeg kjøpte på bikbok for ei stund siden, aner ikke merket, men er ei ku med lange horn på. Sitter ca som malt på meg, og eneste buksa jeg har funnet som ikke "sagger" i ræva, siden jeg har såpass tynne lår i forhold. Da blir det alltid stort tomrom ved slutten av rompa og begynneslen av låret, men ikke på disse her nei, jeg er nok forelsket i dem
Gjest Anonymous Skrevet 24. april 2005 #4 Skrevet 24. april 2005 Har relativt store lår men er svært smal i midjen, så jeg har da valget mellom å kjøpe ei bukse som er stor nok i lårene, men som jeg må snøre inn en halv meter i midjen, eller ei bukse som passer i midjen men som ser ut som et pølseskinn over låra. I Ellos, av alle steder, har jeg funnet ei dongeribukse med stretch og bootcut som passer både i midjen og over låra. Sitter og tenker på at jeg burde ha kjøpt flere for skal man dømme etter erfaring,så vil det ta mange år før jeg finner ei bukse som passer like bra igjen.
Gjest Aurélie Skrevet 24. april 2005 #5 Skrevet 24. april 2005 Hmm..kanskje en dressbukse jeg kjøpte på Vero Moda nå i vinter, svart med hvite striper. Den sitter lekkert på hoftene og er passe utvidet langs leggen. Og så er jeg glad i en vinrød cordfløyelsbukse jeg kjøpte i Oslo for noen år tilbake, merket er Now, husker ikke butikken den ble kjøpt i.
Gjest Gjesta Skrevet 25. april 2005 #7 Skrevet 25. april 2005 Jeg har rette, smale hofter og sprettrumpe, og alle bukser med jentefasong ser snåle ut på meg. Men Diesel Hush, den passer utmerket. Ellers liker jeg Diesel Cherone, og den gamle Bootcut Eddy-buksa fra Nudie.
Morea Skrevet 25. april 2005 #8 Skrevet 25. april 2005 Denimbird sine jeans. De fleste modellene sitter pent på, også når jeg sitter (ingen trusekant som spretter frem) Men må kjøpes så små at det er ubehagelig. Vier seg nemlig ut en del. uten at de blir stygge i fasongen heldigvis. Ellers enkle bukser fra Fillipa K (ulike farger, litt stretch). Supre i fasongen og holder seg fine leeenge.
Gjest Gjesta Skrevet 25. april 2005 #9 Skrevet 25. april 2005 Denimbird sine jeans. De fleste modellene sitter pent på, også når jeg sitter (ingen trusekant som spretter frem) Men må kjøpes så små at det er ubehagelig. Vier seg nemlig ut en del. uten at de blir stygge i fasongen heldigvis. Bortsett fra modellene i vasken DRY (helt mørkeblå). Jeg har slitt med en Birds Tight i den vasken siden november, og den har ikke blitt en millimeter videre! Gruet meg til å vaske den første gang....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå