Yenny Skrevet 1. mai 2019 #1 Skrevet 1. mai 2019 Jeg har ingen venninner og ønsker meg sårt en venninne. Men jeg får det bare ikke helt til sosialt da jeg ikke vet hvordan. Jeg har mye angst og er en stor kløne.
nirvania Skrevet 1. mai 2019 #2 Skrevet 1. mai 2019 Fortell gjerne litt om deg selv feks interesser, musikksmak, type humor du har osv og hvor ca i landet du bor. Jeg har alltids plass til en til i venneflokken om du ikke er for langt unna og vi kan matche som venninner:) 2
Yenny Skrevet 12. juni 2019 Forfatter #4 Skrevet 12. juni 2019 Drammens området. På 2.5.2019 den 1.29, wintergirl skrev: Hvor bor du i landet?
wintergirl Skrevet 12. juni 2019 #5 Skrevet 12. juni 2019 39 minutter siden, Yenny skrev: Drammens området. Bor i Østfold. Et lite stykke unna. Hva liker du å gjøre ellers? Liker du å reise? Har du noen hobby? Alder?
Yenny Skrevet 12. juni 2019 Forfatter #6 Skrevet 12. juni 2019 26 minutter siden, wintergirl skrev: Bor i Østfold. Et lite stykke unna. Hva liker du å gjøre ellers? Liker du å reise? Har du noen hobby? Alder? Jeg er 38 år. Liker dyr, hunder og det å shoppe,gå turer, litt hobbyting som diamond painting, ser på serier.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå