Gjest gjest1 Skrevet 14. mars 2006 #1241 Skrevet 14. mars 2006 Kjekt at hotellet lagar det kosleg på hotellrommet.. Vi skal vere heime på bryllupsnatta, men mannen har sagt han skal ordne litt heime, så det gledar eg meg til..
Jettes Skrevet 14. mars 2006 Forfatter #1242 Skrevet 14. mars 2006 Kosligt at mannen ville lage til noe kosligt hjemme da Samboer ville IKKE ver hjemme på natta Litt enig i det jeg da
Gjest gjest1 Skrevet 14. mars 2006 #1243 Skrevet 14. mars 2006 Kosligt at mannen ville lage til noe kosligt hjemme da Samboer ville IKKE ver hjemme på natta Litt enig i det jeg da ← Annleis for dokke som har barn og sånn då.. Vi for vår del ynskjer å feste heile natta, og satsar på å bruke pengar på fint hotell ein gong vi faktisk kjem til å vere på hotellet..
Gjest gjesta Skrevet 14. mars 2006 #1245 Skrevet 14. mars 2006 Litt spennende at dere ikke sover sammen natta før også Blir nok kjempe romantisk på hotellet..
Jettes Skrevet 14. mars 2006 Forfatter #1246 Skrevet 14. mars 2006 Vi skal faktisk sove sammens natta før da Skal bare sove på hotell på bryllupsnatta vi da
Jettes Skrevet 14. mars 2006 Forfatter #1247 Skrevet 14. mars 2006 Uff å uff,kjempe lei av jobben i dag
Gjest gjest1 Skrevet 14. mars 2006 #1248 Skrevet 14. mars 2006 Uff å uff,kjempe lei av jobben i dag ← Off då... Tenk på noko kjekt!
Gullet26 Skrevet 15. mars 2006 #1250 Skrevet 15. mars 2006 HELLU PÅ MORRAN.... Hva jobber du me by the way???
Jettes Skrevet 15. mars 2006 Forfatter #1251 Skrevet 15. mars 2006 HELLU PÅ MORRAN.... Hva jobber du me by the way??? ← Hei Jobber i ett firma som booker folk på møter Jobber på provisjon,så det går veldig opp og ned,men er fint miljø her da Var på Tilbords i går, kjeeeempe mye fint,vi gikk der i to timer og skreiv opp maaange ting,enda ikke fredig. Fikk kjempe god hjelp til og ta ut ting. Fant bestikk og glass Jeg skal ut igjen og kikke litt mer senere
Gjest gjesta Skrevet 15. mars 2006 #1252 Skrevet 15. mars 2006 Åja, dere skal sove sammen natta før Vi også.. Tror ikke jeg hadde klart å sovne uten han.. Uff jeg kjeder meg også endel på jobb av og til.. Så bra at dere likte Tilbords
Susan Sto Helit Skrevet 15. mars 2006 #1253 Skrevet 15. mars 2006 Vi skal faktisk sove sammens natta før da Skal bare sove på hotell på bryllupsnatta vi da ← Vi også, greit å være ordentlig utvilt til den store dagen har vi tenkt. Jeg sover vel kanskje like godt uansett, men det vet jeg at ikke han gjør. Er litt usikre på bryllupsnatta. Det høres så enkelt ut å bare gå de få metrene hjem, og deilig å slippe å våkne opp fyllesyk et annet sted enn hjemme. (Det siste er jo ikke sikkert, men det bør vel ikke utelukkes heller.) Vi har snakket om å bruke pengene på bryllupsreise isteden. Men vi får se!
Susan Sto Helit Skrevet 15. mars 2006 #1254 Skrevet 15. mars 2006 Prøvde oss på tilbords igår vi også, men fikk vel mest hint om at tilbords i OsloCity har "bryllupsmesse?" lørdag 24. og lørdag 1. (Om ikke så lenge altså.) Det skulle visst være masse leverandører som kunne fortelle litt om seg selv, og muligheter til å få litt ekstra hjelp. (Og kanskje litt ekstra gaver...?) Hørtes egentlig spennende ut, og må derfor sjekkes ut. VI har litt problemer med å plukke gaver vi da, for min kjære vil ikke ha tallerkner til 200kr stk. eller kaffekopper i samme prisklasse. For ikke å snakke om at vinglass til 300kr stk er altfor dyrt. Og så vil han ikke ha "dill" som bare skal stå i skapet. (Så det eksluderer vel det meste.) Tror vi kunne lagt ut liste på IKEA jeg, i kjøkkenavdelingen. Da hadde han vel blitt fornøyd...Hi,hi..
Jettes Skrevet 15. mars 2006 Forfatter #1255 Skrevet 15. mars 2006 Åja, dere skal sove sammen natta før Vi også.. Tror ikke jeg hadde klart å sovne uten han.. Uff jeg kjeder meg også endel på jobb av og til.. Så bra at dere likte Tilbords ← Ja,var artig på Tilbords,gikk jo bare å peikte og tok ut alt vi ville ha Vi også, greit å være ordentlig utvilt til den store dagen har vi tenkt. Jeg sover vel kanskje like godt uansett, men det vet jeg at ikke han gjør. Er litt usikre på bryllupsnatta. Det høres så enkelt ut å bare gå de få metrene hjem, og deilig å slippe å våkne opp fyllesyk et annet sted enn hjemme. (Det siste er jo ikke sikkert, men det bør vel ikke utelukkes heller.) Vi har snakket om å bruke pengene på bryllupsreise isteden. Men vi får se! ← Ja,og vi har jo barn også så det hadde bare blitt styr ,må få en vanlig og god natt søvn før den store dagen,viktig at ungene er uthvilte,prøve og skåne dei ifra stresset dagene før også. Ja,skal jo prøve og ikke ver fyllesjuk,men man hvet jo aldri om man kanskje er det litt Prøvde oss på tilbords igår vi også, men fikk vel mest hint om at tilbords i OsloCity har "bryllupsmesse?" lørdag 24. og lørdag 1. (Om ikke så lenge altså.) Det skulle visst være masse leverandører som kunne fortelle litt om seg selv, og muligheter til å få litt ekstra hjelp. (Og kanskje litt ekstra gaver...?) Hørtes egentlig spennende ut, og må derfor sjekkes ut. VI har litt problemer med å plukke gaver vi da, for min kjære vil ikke ha tallerkner til 200kr stk. eller kaffekopper i samme prisklasse. For ikke å snakke om at vinglass til 300kr stk er altfor dyrt. Og så vil han ikke ha "dill" som bare skal stå i skapet. (Så det eksluderer vel det meste.) Tror vi kunne lagt ut liste på IKEA jeg, i kjøkkenavdelingen. Da hadde han vel blitt fornøyd...Hi,hi.. ← Vi var på "bryllupsmesse",anbefalest Fikk veldig god service,egen kokk som vist kniver og panner og slikt,og så fikk vi en dame til og vise oss ting og anbefale ting,og hun følgte oss nesten hele kvelden. Vi peikte og hun skrev ned Fikk servering,vin og brus også. Følte oss veldig spesielle,og var fint og att butikken ikke var så veldig full også Dei anbefalte oss og ønske oss litt dyre ting,for visst ikke så ble det ofte mye dill dall. Så vi tok ut myyye fint altså
Gjest gjesta Skrevet 15. mars 2006 #1256 Skrevet 15. mars 2006 Oi, så bra ut den bryllupsmessen hørtes ut! Visste ikke det var såmye personlig service.
Jettes Skrevet 15. mars 2006 Forfatter #1257 Skrevet 15. mars 2006 Ja,må innrømme at jeg ble litt imponert
Susan Sto Helit Skrevet 15. mars 2006 #1258 Skrevet 15. mars 2006 Åååå! Håper det er sånn for oss også! Tviler jo litt på det OsloCity har det jo med å være overfyllt hvis det skjer noe.
Jettes Skrevet 15. mars 2006 Forfatter #1259 Skrevet 15. mars 2006 (endret) Vi fikk brev med innvitasjon i posten vi,men er vel kanskje maaange flere brudepar i oslo en her hos oss da Men messa var etter stenge tid på senteret da,så det var påmeldte,så det var bare vi brudepar som fikk komme innom Endret 15. mars 2006 av Jettes
Fremhevede innlegg