Gå til innhold

Nye (IKEA) hvitevarer i gammelt (Faktum) kjøkken


Anbefalte innlegg

Skrevet

Oppvaskmaskinen røyk og vi må ha ny ASAP. Har ikea kjøkken av gammel type (Faktum) med innebygde hvitevarer . Noen som vet om det går an å kjøpe ny oppvaskmaskin på  IKEA nå, og sette inn? Vil den gamle fronten kunne brukes?

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

De fleste IKEA-kjøkken(deler) skal passe sammen. Har du sjekket med Ikea? Regner med de har en chatterobot på siden sin. Eller du kan sjekke ut den hvitevaren du skal ha. Ofte står det hvilke skap den er kompatibel med.

Anonymkode: ee9dd...cf2

Skrevet

Det går fint. Målene på hvitevarer har ikke endret seg (nevneverdig). Det er mulig du ikke kan bruke fronten, men sjekk med IKEA før du kjøper og tar med deg hjem. 

Vi byttet en 15 år gammel innbyggingskomfyr og platetopp for et år siden, det nye passet som hånd i hanske i både skapstamme og hull i benkeplate fra den gang. :)

AnonymBruker
Skrevet

Jeg tror heller ikke du kan bruke fronten. Og så er du ikke være bundet til å kjøpe hvitevarer fra IKEA igjen, vet du. 

Anonymkode: fb6b6...74b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...