Gjest Rocky Skrevet 16. april 2005 #1 Skrevet 16. april 2005 Kjøpte basiron gel på apoteket for å bruke på kviser. Har ikke sett vedlig store forandringer enda,men noen av kvisene ble minde bestente og forsvant litt etter litt! Så også at de hadde andre produkter av Basiron. Blant annet basiron hudrens. Noen som har erfaringer med denne? Jeg har vært palget med "underjordiske" kviser eller miler eller hva det kalles og betente kviser på haka...Kunne det være en idè å bruke denne rensen på haka+ Basiron gel+fuktighetskrem8ellers i ansiktet har jeg ikke noe særlig problem,så...) PS: Huden min tåler veldig mye,men kan en slik rens bli for sterk allikevell??
Gjest Gjesta Skrevet 16. april 2005 #2 Skrevet 16. april 2005 Har du noen gang forsøkt å ta kvisene "innen fra"?? Altså renset kroppen,tatt vitaminer eller forandret litt på kostholdet ditt. Siden de ligger så langt nede i huden din kan det være like smart å tenke den veien
Gjest Rocky Skrevet 17. april 2005 #3 Skrevet 17. april 2005 Nei,har ikke det...Kanskje det hadde vært noe?! Nå vet ikke jeg heeelt hva du mente...Rensekur? Jeg er jo flink til å få i meg viktige vitaminer og spiser vanligvis sunt,men mulig det er noe jeg spiser som gir meg kviser?! Har jo hørt om slike rensekurer hvor man rensker opp innvendig...Kanskje det hadde vært noe. At kvisene forsvant med avfallsstoffer liksom. har du noen rensekurer du har å anbefale?Eller noe man bør spise(vitaminer eller annet) som kanskje kan hjelpe?! Jeg har igrunnen aldri tenkt på å ta dem"innenfra",men det var jammen en god idè. Takk!
Gjest Gjesta Skrevet 17. april 2005 #4 Skrevet 17. april 2005 Jeg vil anbefale deg og ta kontakt med en helsekost butikk eller en naturterapaut. De har som regel en god del ærfaring innen dette og vet nok best hva som kan hjelpe deg. Og ta deg også gjærne en runde og hør med forskjellige butikker, da finner du fort ut hvem som vet hva de prater om. Jeg vet det går an å få tatt håranalyser for å finne ut hva man eventuelt reagerer på, mangler av vitaminer i kroppen, men er litt usikker på hvem som utfører dette. Lykke til :-)
Gjest Gjesta Skrevet 17. april 2005 #5 Skrevet 17. april 2005 Underjordiske kviser på haken er gjerne hormonelt betinget. Enkelte p-piller kan hjelpe mot dette; hør med legen din.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå