Gå til innhold

Viva la vulva..makan til teit reklame!


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Ser aldri de lage noe slik for menn? Er så dritt lei den da den avbryter på Spotify hele tiden. Greit nok at jeg ikke har premium, men akkuratt denne synes jeg bare er tragisk!

Anonymkode: 24bd5...377

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Hva er det for slags produkt det reklameres for?

Anonymkode: dd675...dd2

Skrevet (endret)

Libresse-reklamer, komplett med broderi av kjønnsorgan og dame som ser på skrevet sitt med et speil.

Det er et kjent faktum at bindreklamer er irriterende. De prøver alltid å normalisere mensen og redusere tabuer og feminisme og bla bla bla, men oppnår helst det komplett motsatte og får kvinner til å se ut som tåpelige fniseprinsesser. Sånn kommer det alltid til å være, tror jeg.

Endret av AmandaVI
AnonymBruker
Skrevet

 Aldri hørt / lest noe om....     

Anonymkode: aaec1...384

AnonymBruker
Skrevet

Denne gjør meg faktisk rett og slett utrolig flau! Jeg har ikke noe problem med å snakke om hverken sex, mensen eller slikt, men denne framstillingen av kvinnelig underlivet er pinlig.

Anonymkode: d7761...d04

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...