Gjest Anonymous Skrevet 13. april 2005 #1 Skrevet 13. april 2005 Hva synes dere gutta om jenter som tar initiativ ved å feks ringe/ta kontakt og spørre om å møtes? De uskrevne reglene sier jo at jenta bør være tilbakeholden og la gutten jakte. Men stemmer der? Er det greit at jenter gir klart uttrykk for interesse? Blir dere smigret av det og er det positivt? Eller mister gutter fortere interessen når de ikke selv er den som jakter?
Gjest Anonymous Skrevet 13. april 2005 #2 Skrevet 13. april 2005 Hm, hva hvis den mannen man er interessert i ikke er noen veldig aktiv jegertype da?
Gjest he-man Skrevet 13. april 2005 #3 Skrevet 13. april 2005 Hva synes dere gutta om jenter som tar initiativ ved å feks ringe/ta kontakt og spørre om å møtes? De uskrevne reglene sier jo at jenta bør være tilbakeholden og la gutten jakte. Men stemmer der? Er det greit at jenter gir klart uttrykk for interesse? Blir dere smigret av det og er det positivt? Eller mister gutter fortere interessen når de ikke selv er den som jakter? Herlighet, man skulle ikke tro at det var 2005. :o
Gjest GreenSky Skrevet 13. april 2005 #4 Skrevet 13. april 2005 Hva synes dere gutta om jenter som tar initiativ ved å feks ringe/ta kontakt og spørre om å møtes? De uskrevne reglene sier jo at jenta bør være tilbakeholden og la gutten jakte. Men stemmer der? Er det greit at jenter gir klart uttrykk for interesse? Blir dere smigret av det og er det positivt? Eller mister gutter fortere interessen når de ikke selv er den som jakter? Hæ? Joda, det stemte sikkert i "gamle dager". Ikke alle som har lært å tilpasse seg enda, og blir truet av en direkte og frigjort jente. Jeg liker å ta intiativ, og har ikke fått noen klager på det enda. Og hvis en fyr skulle føle seg truet av det, er han ikke noe for meg uansett.
Laina Skrevet 13. april 2005 #5 Skrevet 13. april 2005 Flere av kameratene mine har sagt at de setter pris på jenter som tar initiativ selv. Nå er det jo ikke sikkert at mine kompiser er representative, men jeg for min del mener at vi skal ha likestilling på det punktet også. Selv om jeg ikke er så flink til det selv... Er litt sjenert kan man si.
amalie2 Skrevet 13. april 2005 #6 Skrevet 13. april 2005 mannen min hadde ikke noe imot det hvordan skal en jente ellers få det som hun vil ha? ikke alle gutter som er så veldig frampå..
Lestat Skrevet 15. april 2005 #8 Skrevet 15. april 2005 Hva synes dere gutta om jenter som tar initiativ ved å feks ringe/ta kontakt og spørre om å møtes? De uskrevne reglene sier jo at jenta bør være tilbakeholden og la gutten jakte. Men stemmer der? Er det greit at jenter gir klart uttrykk for interesse? Blir dere smigret av det og er det positivt? Eller mister gutter fortere interessen når de ikke selv er den som jakter? Det ville jeg sett på som et veldig stort pluss. Viser at du er sikker på deg selv og har litt guts.
Gjest Anonymous Skrevet 15. april 2005 #9 Skrevet 15. april 2005 Det finnes utrolig mange fine damer der ute, særlig nå som det er vår, og det er ikke lett å bestemme seg for hvem man skal prøve seg på. Så klart forenkles det hele ved at jenta selv viser interesse.
Gjest ¤Humlen¤ Skrevet 15. april 2005 #10 Skrevet 15. april 2005 Hva kan väre galt i det? Alstå helt ärlig, er det noen som synes det er dumt/teit/rart på noen som helst måte?
Kristian Skrevet 15. april 2005 #11 Skrevet 15. april 2005 De uskrevne reglene sier jo at jenta bør være tilbakeholden og la gutten jakte. Hvorfor det? Hvis det er slik at du har interesse i en fyr, hvorfor gå rundt og håpe på at han skal vise sin interesse? Hvordan skal han vite at du er interessert hvis du ikke tar initiativ, gir han små hint eller opplagte hint? Er det greit at jenter gir klart uttrykk for interesse? Ja Blir dere smigret av det og er det positivt? ja Eller mister gutter fortere interessen når de ikke selv er den som jakter? For min del, nei tvert imot
Gjest Anonymous Skrevet 15. april 2005 #12 Skrevet 15. april 2005 Synes man skal gå for det man vil ha jeg. Uansett hvilket kjønn man tilhører. Initiativ er i mine øyne positivt uansett. At jenta skal sitte passiv og hjelpesløs og vente på å bli "erobret" er noe som burde hørt fortiden til .
Gjest SumoBryter Skrevet 15. april 2005 #13 Skrevet 15. april 2005 Jeg har tatt mye initiativ i flørting og for å arrangere treff. Det faller ikke alle menn i smak for mange ser ikke ut til å like pågående damer, men hvordan kommer man i kontakt med hverandre hvis ingen tør å si eller gjøre noe? Kanskje han har dårlig selvtillitt for eksempel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå