Gå til innhold

hvor kjøper dere shampoo og balmsam hen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

På matbutikken, nett, andre butikker ( hvilke) eller hos frisøren ?

Anonymkode: 6af64...c54

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Blivakker.no. Kjøper kms, men er mye dyrere hos frisøren som regel, derfor kjøper jeg på nett. 

  • Liker 2
Skrevet

For øyeblikket på Rituals 😁 Helt hekta på Ayurveda 😍

Anonymkode: 0b297...d03

  • Liker 1
Skrevet

Vita. HM, Cubus og lignende. Dagligvare.

De har ulikt utvalg så det kommer an på hva jeg trenger den dagen.

  • Liker 1
Skrevet

Kiwi. First Price

Anonymkode: 67b09...739

  • Liker 3
Skrevet

Lyko, blivakker og blush for det meste. 

  • Liker 1
Skrevet

Frisøren. Koster litt, men jeg har kort hår som jeg vasker 2-3 ganger i uka, så ei flaske holder i over et år.

Anonymkode: 31468...6a4

  • Liker 2
Skrevet

På Kiwi.  Merker ingen som helst forskjell på håret uansett hva jeg vasker det med. Kunne sikkert brukt First Price sjampo.  Er bare såpe for håret uansett.

  • Liker 3
Skrevet

Kjøper hos frisøren. Bruker merket Eleni & Chris og det har gjort håret mitt veldig glansfullt og fint. 

Anonymkode: 13bcb...93e

  • Liker 1
Skrevet (endret)

Har kjøpt KMS shampoo på Blivakker.no, for mer volum i håret. Men det siste året har jeg lurt på hvorfor hodebunnen klør sånn og flasser, har til og med fått små sår. Så slo det meg at det kunne være shampooen!

Byttet shampoo til en vanlig butikk-kjøpt Wella type for normalt hår for noen uker siden, og kløen er helt borte. Flasset har trukket seg tilbake og er snart borte det også.

Gudene vet hva det var i den shampooen altså, men det er i alle fall ikke sånn at dyrest er best alltid....! Og her sitter jeg med en stor, nesten full pumpe-flaske med den dyre shampooen...

Endret av Million
  • Liker 3
Skrevet

Kjøper på Vita, og prøver følge med når det er tilbud på den jeg bruker. 

  • Liker 1
Skrevet

Kjøper kerastase på frisørbutikk. Veldig dyrt merke, men er drøy i bruk + at jeg vasker håret 1-2 ganger u uken. Så én flaske holder lenge. For meg er det den beste Shampoo og balsamen jeg har vært borti, og etter flere år med styggt og slitt hår, er håret mitt endelig fint igjen. 

 

 

  • Liker 1
Skrevet

blivakker.no - rimelig frisørshampo + fri frakt & rett i postkassa.

Anonymkode: a46f7...364

  • Liker 1
Skrevet

Lush, shampobar :) ingen plastikk, naturlige ingredienser og kan fraktes lett på reise (i metallbeholder). Veldig fornøyd med min. 

 

Anonymkode: 5ef99...bb6

  • Liker 4
Skrevet
8 timer siden, Metzili skrev:

Kjøper kerastase på frisørbutikk. Veldig dyrt merke, men er drøy i bruk + at jeg vasker håret 1-2 ganger u uken. Så én flaske holder lenge. For meg er det den beste Shampoo og balsamen jeg har vært borti, og etter flere år med styggt og slitt hår, er håret mitt endelig fint igjen. 

 

 

Du får det billigere på diverse nettbutikker🙂

Skrevet

Nettbutikken til en frisørkjede.

Anonymkode: 30241...223

Skrevet

Bruker Moroccanoil og kjøper som regel hos frisøren. 

Skrevet

Normal kjøper jeg det hos. Eller LOCO. To billigbutikker. 

Skrevet

Frisør og helsekostforretning. Har hyperømfintlig hud og hårbunn, så jeg tåler de færreste hårprodukter - kan ikke bruke noen av de vanlige butikkshampoene.

Det jeg kjøper koster mer, men er drøyt i bruk.

Anonymkode: 3ac11...160

Skrevet

Hos frisøren. Skulle gjerne bare kjøpt på matbutikken men mange stoffer jeg ikke tåler, de jeg har kjøpt hos frisøren min er de eneste som funker for meg. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...