Gjest Anonymous Skrevet 7. april 2005 #1 Skrevet 7. april 2005 Siden sist vår har jeg vært sammen med en deilig kjæreste. Han bor i Molde og jeg i Oslo, og på grunn av jobb, studier og økonomi er vi kanskje sammen kun en eller to helger i måneden og da gjerne fra torsdag til søndag. I tillegg har vi selvsagt vært sammen i ferier. Sexen er fantastisk og vi har selvsagt mye sex når vi først er sammen. Vi er begge glade i sex og lekne. Og nettopp dette blir for min del et lite paradoks. De helgene vi har sammen bruker vi så mye tid på kos at jeg nesten føler at forholdet forøvrig ikke utvikler seg så veldig. Vi har liksom ikke hverdager sammen. Vi rekker ikke å kjede oss sammen, og vi rekker heller ikke å være så veldig sosiale. Man kan selvsagt si at dette er en prioriteringssak. Likevel føler jeg det slik at vi liksom ikke kan slutte å ha mye sex når vi begge digger hverandre og knapt kan holde oss fra hverandre. Dessverre vil det ta 2 år før det kan bli aktuelt for oss å flytte sammen. Noen som har erfaringer?
Gjest Anonymous Skrevet 8. april 2005 #2 Skrevet 8. april 2005 Jepp, skjønner hva du mener. Holder på som kaniner hele helga, og benytter ikke tiden til å bli så mye mer kjent med hverandre, på en måte. Treffer ingen venner, det har man jo ikke lyst til, og når foreldre spør "Hva gjorde dere mens han var på besøk da, fant dere på noe morsomt?" kan man bare svare " Øøøøhh :oops: :oops: :oops: :oops: " Jeg fant ut at jeg ikke orket mer av det der, fikk for lite av ham, og flyttet alle 60 mila for å være sammen med ham så mye som mulig!
Trampe Skrevet 8. april 2005 #3 Skrevet 8. april 2005 Unnskyld at jeg ler, men jeg kan ikke hjelpe for det. Hell i uhell kan man si... Det går jo ikke an å ikke ha sex heller. Begrense det derimot...blir dere ikke slitne da? Hvis du ikke kan flytte dit før om to år - og han ikke til deg - ta tida til hjelp. Litt kjent må man da bli selv om mesteparten av tida går til kaninaktiviteter... Og er sexen god, så er det problemet ute av verden. Det hadde da tross alt vært verre hvis den var dårlig...eller? Hva med telefoner i ukedagene? En middag ute på restaurant eller no (uten mulighet til å gjøre noe annet enn å spise ) Det der løser seg vet du! Hvis ikke får dere snakke mens dere holder på da. Det går vel an det også
Gjest Wendy Skrevet 9. april 2005 #4 Skrevet 9. april 2005 Skjønner dillemmaet, men har ikke noe orakelsvar. Men god sex er også godt fundament, ref alle tråder her hvor jenter vil dumpe verdens snilleste, flotteste type fordi han har liten pikk eller sexen funker dårlig. Hvis forholdet ditt er liv laga, så må du kunne drøfte det med kjæresten din. Lykke til!
Gjest god erfaring Skrevet 10. april 2005 #5 Skrevet 10. april 2005 Hei, jeg traff kona mi når hun studerte 30 mil unna meg, og vi traff hverandre i helger og ferier. Et av de tre første årene vi var sammen bodde hun utenlands, og det ble ganske mye kos og sex de første årene. Det sosiale tok vi kvelden sammen med studievenner så vi led ikke på noen måte. Nå har vi vært sammen i 10 år og hverdagen har hentet oss inn, og jeg synes faktisk de 3 første årene var et veldig godt fundament. Lærte meg å ikke ta alt for gitt, og vet at det er mye spennende å gjøre sammen for fremtiden. Ved å bo to steder sparer man ofte på ting, man får ikke gjort og opplevd alt på en gang. Dette er snarere enn fordel enn en ulempe for min del. Se på det som noe positivt, da har dere masse spennende å gjøre i fremtiden. Som andre par fra samme sted har gjort allerede..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå