dittin Skrevet 5. april 2005 #1 Skrevet 5. april 2005 var innom et annet diskusjons forum, der det ble diskutert utløsning hos kvinner. vi ble ikke helt enige, så derfor lurer jeg på om det er noen hær som kan svare på: hva det egentlig er som skjer, og hva det er som kommer ut når kvinner får utløsning? er det noen som vet....?
Gjest Anonymous Skrevet 5. april 2005 #2 Skrevet 5. april 2005 http://forum.kvinneguiden.no/viewtopic.php...hlight=spruting Eller bare søk på spruting her på forumet du, så får du mange innlegg.
Gjest Anonymous Skrevet 6. april 2005 #3 Skrevet 6. april 2005 http://www.the-clitoris.com/f_html/ejacula.htm
Gjest Anonymous Skrevet 6. april 2005 #4 Skrevet 6. april 2005 http://www.the-clitoris.com/f_html/ejacula.htm
dittin Skrevet 8. april 2005 Forfatter #5 Skrevet 8. april 2005 TUSEN TAKK FOR HJELPEN :-) NÅ BLE JEG LITT KLOKERE I ALLE FALL! 8)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå