Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har erfaringer med talkmore som mobilleverandør?

Ser at man kan få 1000 kr i rabatt ved kjøp av telefon hos dem. Da må jeg bytte abonnement (jeg har nå onecall og er fornøyd med det).
Tenker da på å kjøpe ny iPhone Xr. Det er vel lite trolig at det kommer noe bedre tilbud på denne?

Skrevet (endret)

Endret av annebanane
AnonymBruker
Skrevet

Veldig fornøyd med Talkmore :)

Anonymkode: abe4e...aca

AnonymBruker
Skrevet

Har hatt Talkmore i mange år, men bytta siden Komplett hadde billigere abonnement med mer data. Ble ringt annenhver dag i noen uker😅 Nå er jeg tilbake til Talkmore og gruer meg til å bytte tilbake til Komplett når tilbudet går over🙈

Anonymkode: 88c4d...bd0

Skrevet

Jeg har hatt Talkmore i nesten 2 år og vært godt fornøyd med det, men skiftet nettopp til Komplett, da de har inkludert data i Thailand. 

AnonymBruker
Skrevet

Onecall er billigere på mange mobiler når du også binder deg 12 mnd :) 

Anonymkode: f6446...189

AnonymBruker
Skrevet

Har Talkmore og er fornøyd. De har noe som heter "Enjoypoints" som du samler opp hver måned på grunnlag av faktura. For de poengene kan du "kjøpe" mer data. Sønnen min har kun 2 gb på sitt abonnement, men ved bruk av poengene, har han stort sett 3 - 4 gb totalt hver måned :)

Anonymkode: 1c0b4...be1

  • 3 år senere...
Skrevet (endret)

Har hatt talkmore i 1 år nå og er kjempefornøyd. La meg gjerne verve deg så får du 500 kr i avslag på faktura (om du velger det rimeligste abonnementet til 149 kr i måneden så har du gratis mobil i nesten 3,5 måneder)

https://talkmore.no/verving/blivervet?kode=XSZTXS

Endret av Krøllet

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...