Gå til innhold

Tilrettelegge samsoving


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har en 1 1/2 åring som innimellom har skrekken for sin egen seng og vil helst ligge i min seng. Men jeg har en veldig høy seng hvor han kan falle ned, så dere som samsover med litt større babyer, hvordan tilrettelegger dere? Ofte vil han jo sove hos meg fra 20-21 og da er jo ikke jeg trøtt. V

Anonymkode: d7347...4af

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Veldig sjelden at eldste vil sove i natt min (for jeg snorker 😂), men hvis det er et ønske og det er helg så får hun lov. Da flytter jeg nattbordet og dytter sengen inntil veggen. Så ruller hun ikke ut. Og hun ligger ikke så utrolig at hun ruller ut på andre siden, hvor jeg legger meg når jeg er trøtt. 

Anonymkode: d4fb3...293

Skrevet

Legg madrass på gulvet? 

AnonymBruker
Skrevet

Legg ham i midten av senga med en sammenrullet dyne på hver side? Det gjorde vi. Men pass på så det ikke blir for varmt. 

Anonymkode: 23913...339

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...