ElinX0Xpoliti Skrevet 16. desember 2018 #1 Skrevet 16. desember 2018 Ja da er det ikke konspirasjon lenger.
Ron Paul Skrevet 16. desember 2018 #2 Skrevet 16. desember 2018 1 time siden, ElinX0Xpoliti skrev: Ja da er det ikke konspirasjon lenger. Det har i grunn ikke vært noen konspirasjon de siste årene, flere EU-ledere har jo sagt rett ut at de ønsker en føderasjon, og at det er målet med EU. https://www.telegraph.co.uk/finance/financialcrisis/9538077/Europe-must-become-federation-of-states-Barroso-says.html https://www.euractiv.com/section/future-eu/video/eu-barroso-calls-for-federation-of-nation-states/851610/
kat-e Skrevet 17. desember 2018 #3 Skrevet 17. desember 2018 Merkel burde være litt forsiktig fordi EU motstanden i de tre største EU landene, dvs Italia, Frankrike og Tyskland vokser hele tiden.
Drizzt Skrevet 17. desember 2018 #4 Skrevet 17. desember 2018 Det har aldri vært en konspirasjon. Det har vært veldig lenge kjent at Merkels politikk er imot Tysklands nasjonale interesser. Sannheten ble kalt for konspirasjon kun av de som ikke trodde det var mulig og de som visste det, men støttet Merkels syn. Ernas forbilde. Så går Erna og får Norge med på en avtale som innskrenker bl.a. Norges suverenitet i innvandringsspørsmålet i tillegg til pressens ytringsfrihet. 1
kat-e Skrevet 18. desember 2018 #5 Skrevet 18. desember 2018 Det hele stritter litt i mot den menneskelige natur, vi er genisk programmerte til å ha " Stamme adferd " det trenger ikke nødvendigvis være negativt. EU som en organisasjon av uavhengige stater med frihandel er det eneste som vil fungere over tid, ikke et sentralt styre i Brussel med lite demokrati. Det heler minner om kommunismen, det strider også i mot menneskers genetiske natur. Man prøvde i Sovjetunionen, resultatet ble at pampene i kommunistpartiet ble kapitalistene, de fikk en mengde goder og luksus. 1
Hentacruel Skrevet 18. desember 2018 #6 Skrevet 18. desember 2018 Få av dere folie hattene folkens. Dette er feil forum for konspirasjonsteorier.
Drizzt Skrevet 18. desember 2018 #7 Skrevet 18. desember 2018 8 timer siden, kat-e skrev: Det heler minner om kommunismen, det strider også i mot menneskers genetiske natur. Man prøvde i Sovjetunionen, resultatet ble at pampene i kommunistpartiet ble kapitalistene, de fikk en mengde goder og luksus. Spot on.
megda Skrevet 18. desember 2018 #8 Skrevet 18. desember 2018 Å sentralisere makten i brussel og å ta makten bort fra folket slik at de kan påvirke egne omstendigheter. faktisk mistet bakkekontakten helt, merkel. få det bort
kikkana Skrevet 18. desember 2018 #9 Skrevet 18. desember 2018 Har ikke orket å se etter om det der er fakta eller om det bare er noen har skrevet enda. Men om det stemmer, er det ikke helt bra nei. Å forene Europa kan være bra det, men det må gjøres på en helt og holdig demokratisk måte. EU er ikke demokratisk i rett forstand og det kommer folket aldrig til å godta. Da går EU dunken. EU skulle jo bare handle om handel. Nå er det noe helt annet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå