Gå til innhold

Hva er det første du tenker når du ser dette bilde?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

0_1560ce_5044ec4_orig

Spoiler

Personene på bildet er Stor Hertuginne Olga Nikolevna av Russland (1895-1918) det elsdte barnet til den siste russiske kesier Nikolai 2, og hennes to tyske fettere, Hun er 15-17 år på det bilde.

 

Endret av Eugene Onegin
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Wow, har hun bukser? (Og ved andre blikk: Nei, jeg tror ikke det.)

  • Liker 1
Skrevet (endret)
9 minutter siden, Eugene Onegin skrev:

0_1560ce_5044ec4_orig

et eldre søsken som gråter, moren som har snudd seg bort fra det gråtende barnet og holder sin yngste sønn tett tett inntil seg = favorisering av det ene barnet, en kald skulder til det andre

Endret av kvinne35+
Skrevet

At plantene og det mønstrete gulvteppet får det til å se ut som bildet er tatt utendørs, at det ser ut som gutten sitter på en seng med pute (som jeg etter nærmere gransking ser at er et bord).

Skrevet

Den gangen Norge var fattig 

Gjest Faerunpedia
Skrevet

En kvinne tvunget inn i en morsrolle.

Skrevet

La ikke merke til gutten til høyre, så det første jeg tenkte var noe sånn som moderlighet eller familie eller noe i den duren.

Skrevet

Gutten myser pga sol, minstemann er sutrete, og derfor blir han holdt. De er øvre middelklasse. Flytter kanskje til noe bedre. Gamle dager. Tenker England, landsby eller noe mer sørover. Cape town kanskje? Eller rett å slett sørover i USA. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...