Gjest mimoe Skrevet 14. november 2018 #1 Skrevet 14. november 2018 Finnes det noen barnevennlige hotell i Oslo med et greit lekerom? Må til Oslo med barnet på 4 år ifbm sykehusbesøk og må derfor overnatte. Noen som vet om greie hotell der en kan ha det litt moro? Og ellers tips til hva som kan gjøres med et barn i Oslo en ettermiddag?
Chablis Skrevet 14. november 2018 #2 Skrevet 14. november 2018 Vet ikke om hotell men på ettermiddagen har vi mange gode museer her, teknisk museum er ofte en slager! Ellers så elsker ungene mine reptilparken https://www.reptilpark.no
AnonymBruker Skrevet 14. november 2018 #4 Skrevet 14. november 2018 https://www.scandichotels.no/alltid-pa-scandic/family-friendly/lekerom Anonymkode: 2ccfe...3d9
Gjest mimoe Skrevet 14. november 2018 #5 Skrevet 14. november 2018 1 minutt siden, AnonymBruker skrev: https://www.scandichotels.no/alltid-pa-scandic/family-friendly/lekerom Anonymkode: 2ccfe...3d9 Takk for tips 😊 Ringte scandic, men de hadde ikke noe særlig med lekerom nå ute om ferietid. Eneste var et hotell på Fornebu men det er litt langt utenfor.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå