Redlips Skrevet 25. mars 2005 #1 Skrevet 25. mars 2005 Hallo allesammen, har noen av dere erfaring med halsbrann? Jeg har vært veldig plaget med halsbrann, og det gjør kjempevondt. Nå har jeg tatt masse glass vann men den går ikke bort. Har vært plaget med det i hele dag. Hva skal jeg gjøre??
birgitte242 Skrevet 25. mars 2005 #5 Skrevet 25. mars 2005 kjøp nyco eller samarin, fungrer supert på meg
Arkana Skrevet 25. mars 2005 #6 Skrevet 25. mars 2005 Jeg får av og til halsbrann av sterkt krydret mat (som jeg er veldig glad i). Nyco og samarin hjelper ikke, det er bare flytende og to minutter etterpå er det like ille. Istedet bruker jeg Aflurax tyggetabletter, da legges det et skum øverst i magesekken, fungerer mye bedre. Fås reseptfritt på apoteket.
Gjest Anonymous Skrevet 25. mars 2005 #7 Skrevet 25. mars 2005 Jeg får av og til halsbrann av sterkt krydret mat (som jeg er veldig glad i). Nyco og samarin hjelper ikke' date= det er bare flytende og to minutter etterpå er det like ille. Istedet bruker jeg Aflurax tyggetabletter, da legges det et skum øverst i magesekken, fungerer mye bedre. Fås reseptfritt på apoteket. Vil tro Zalo lager skum også, og det er mye billigere.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå