Baby Skrevet 21. mars 2005 #1 Skrevet 21. mars 2005 Noen som har peiling på hvordan jeg gjør dette? Jeg prøvde å legge risen i en liten beholder som fulgte medog satte på dampkokeren, men risen ble jo aldri ferdig?? Måtte fylle på vann flere ganger uten at det hjalp.
Nella Skrevet 21. mars 2005 #2 Skrevet 21. mars 2005 Er en bruksanvisning her. Sikkert ikke samme som du har, men tidene ville jeg tro er det samme uansett.
Pasha Skrevet 22. mars 2005 #3 Skrevet 22. mars 2005 Jeg tar oppi ris+vann (er vel dobbel mengde vann enn ris) så stter jeg den på... og ette 20 min er den ferdig. Dersom du har en koker med 2 funkjsoner (holde varm + kok opp)..så kan det kanskje hende at du har satt den på holde varm?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå