lillesky Skrevet 21. mars 2005 #1 Skrevet 21. mars 2005 Er det noen som har sett The Ring 2? Er den bra/verdt å se? Lurte på om jeg skulle dra og se den... Men så Naboer, og ble så skuffa over den.
Gjest gjest1 Skrevet 21. mars 2005 #2 Skrevet 21. mars 2005 Vi prøver å bestemme oss for å se enten den ene eller den andre du nevner her... bah! Vanskelig
Gjest seroxata Skrevet 21. mars 2005 #3 Skrevet 21. mars 2005 skal nå sjå den i kveld ja:D Men tviler på at den er like bra som den japanske versjonen.. amerikanske grøssere er som regel aldri like bra
Gjest gjest1 Skrevet 21. mars 2005 #4 Skrevet 21. mars 2005 skal nå sjå den i kveld ja:D Men tviler på at den er like bra som den japanske versjonen.. amerikanske grøssere er som regel aldri like bra 1eren var ikke SÅ skummel nei ;( Kanskje 2eren er verre men the grudge greide å skremme meg nesten like bra som ju-on gjorde så meibi beibi!
lillesky Skrevet 21. mars 2005 Forfatter #5 Skrevet 21. mars 2005 Vi prøver å bestemme oss for å se enten den ene eller den andre du nevner her... bah! Vanskelig Velg The Ring 2!
Gjest gjest1 Skrevet 21. mars 2005 #6 Skrevet 21. mars 2005 Det har vi gjort også nå Håper den er griseskummel og jeg ikke får sove i natt, hadde vært kos ;D
lillesky Skrevet 21. mars 2005 Forfatter #7 Skrevet 21. mars 2005 Kult! Vi har bestilt billetter til i morra! Ja, håper den er dødsskummel! Sånn at jeg må klemme hardt i samboeren min. Og holde henda foran øya av og til!
Gjest gjest1 Skrevet 21. mars 2005 #8 Skrevet 21. mars 2005 Jeg synes Ring 1 var riktig så skummel. Faktisk en av de få filmene som har skremt meg litt. Nr 2 var skuffende... Men fjortisene i salen hørtes skremte ut.
Gjest gjest1 Skrevet 21. mars 2005 #9 Skrevet 21. mars 2005 De snakket hele tiden og ødela filmen de fjortisene så jeg sa HYSJ høyt så ble de stille til de bablet igjen og så ringte telefonen til en av de så sa jeg IDIOTER og så bare fniste de SNERRRR husker ikke filmen engang ;(
*Lene* Skrevet 22. mars 2005 #10 Skrevet 22. mars 2005 Jeg så den på lørdag.. Hele filmopplevelsen ble dessverre ødelagt av en gjeng fjortiser som skravla og lo under hele filmen. Utrolig at de ikke ble kasta ut Ellers var jo filmen veldig ekkel da. Jeg skvatt mange ganger. Syns filmen var bra!
lillesky Skrevet 22. mars 2005 Forfatter #11 Skrevet 22. mars 2005 Kjipt med fjortiser!! :evil: De kan vel holde seg hjemme hvis de bare skal fnise og sms'e? Gleder meg iallefall til å se filmen i kveld, vi skal spise middag på byen først!
Gjest seroxata Skrevet 22. mars 2005 #12 Skrevet 22. mars 2005 filmen var ok den! faktisk ble jeg imponert over at jeg ble litt skremt av den! Jeg er så kritisk på amerikanske versjoner når jeg har sett de japanske.. Men anbefales! Men ikke med salen full av snakkehøns og smattende aper :evil: :evil:
lillesky Skrevet 22. mars 2005 Forfatter #13 Skrevet 22. mars 2005 Har sett den nå, jeg og! Synes den var bra, men jeg kommer ikke til å se en eventuell The Ring 3. Men jeg synes ikke det er så moro med filmer som ikke kan skje i virkeligheten. De fjortisene tror jeg ikke vi slipper unna :evil: iallefall ikke så lenge vi går på fjortisfilm. Hvorfor kan de ikke holde seg hjemme? De tør jo ikke se hele filmen heller... Og ikke kan de slå av mobilen i knappe 1,5 time heller... Men jeg vil anbefale folk å se den, for å få seg et lite grøss!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå