Cammy30 Skrevet 11. oktober 2018 #1 Skrevet 11. oktober 2018 Hei jeg slapp ut katten min i går morges og har ikke dukket opp siden. Hun er 1år kasterert og hun pleier ikke å bli borte over natten. Katten min pleier å komme innom løpet av dagen for å spise men det gjorde hun ikke i går. Skal jeg være beskymret eller ikke.? Håper hun dukker opp snart. Jeg har skog rett bak huset der jeg bor og det er nesten ikke noe trafikk i nærheten.
AnonymBruker Skrevet 11. oktober 2018 #2 Skrevet 11. oktober 2018 Har du vært ute å lett etter katten ? Anonymkode: c149c...7a9
Cammy30 Skrevet 11. oktober 2018 Forfatter #3 Skrevet 11. oktober 2018 Ja har det. Men skal skjekke igjen etter jeg har vært på jobb.
Tvist Skrevet 11. oktober 2018 #4 Skrevet 11. oktober 2018 Om pus ikke pleier å være borte så lenge ville jeg blitt bekymret. Rop på henne etter jobb, og hadde hun ikke kommet i løpet av dagen i dag, hadde jeg lagt ut annonse på dyrbar.no, lokale facebookgrupper, informert dyrebeskyttelsen osv. Er katten chippet? 1
Gjest Springfjær Skrevet 11. oktober 2018 #6 Skrevet 11. oktober 2018 Har du ristet på posen/boksen med godis? (Hvis hun er vandt til den lyden da)
Cammy30 Skrevet 11. oktober 2018 Forfatter #7 Skrevet 11. oktober 2018 Da har katten kommet til rette 😊 . 4
Gjest Springfjær Skrevet 11. oktober 2018 #8 Skrevet 11. oktober 2018 15 minutter siden, Cammy30 skrev: Da har katten kommet til rette 😊 . Så bra 😁
NancyDrew Skrevet 12. oktober 2018 #9 Skrevet 12. oktober 2018 4 timer siden, Cammy30 skrev: Da har katten kommet til rette 😊 . Kjempe! Min pus bruker ofte å «surre» rundt, og vi har også skog bak huset. Er han på store oppdagelsesferder blir han gjerne over ett døgn, og da har han tenkt på meg gitt, for da kommer han sprintende med ei mus i kjeften - slenger den over føttene mine og roper et stolt seiersrop. Ikke at jeg blir like imponert, men... 1
Rumle Skrevet 12. oktober 2018 #10 Skrevet 12. oktober 2018 23 minutter siden, NancyDrew skrev: Kjempe! Min pus bruker ofte å «surre» rundt, og vi har også skog bak huset. Er han på store oppdagelsesferder blir han gjerne over ett døgn, og da har han tenkt på meg gitt, for da kommer han sprintende med ei mus i kjeften - slenger den over føttene mine og roper et stolt seiersrop. Ikke at jeg blir like imponert, men... Så bra at pus har kommet hjem, Ts Er ikke noe særlig å gå og gruble på hvor de er.
Cammy30 Skrevet 12. oktober 2018 Forfatter #11 Skrevet 12. oktober 2018 3 timer siden, Rumle skrev: Så bra at pus har kommet hjem, Ts Er ikke noe særlig å gå og gruble på hvor de er. Sant det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå