Gjest jente19aar_ Skrevet 19. mars 2005 #1 Skrevet 19. mars 2005 jeg har tenkt å få meg en hund. kanskje pappa skal kjøpe en til mg ;) men jeg vil ha en jeg kan ha i veska mi fx. hvordan hund burde jeg velge da a? vil ikke a chihuahua, for alle dhar den liksom så hvem burde jeg velge, en hund ikke alle har ??? ;)
Fam Skrevet 19. mars 2005 #2 Skrevet 19. mars 2005 jeg har tenkt å få meg en hund. kanskje pappa skal kjøpe en til mg ;) men jeg vil ha en jeg kan ha i veska mi fx. hvordan hund burde jeg velge da a? vil ikke a chihuahua, for alle dhar den liksom så hvem burde jeg velge, en hund ikke alle har ??? Du er helt utafor ikke sant! Enten det eller dette er en fleip..
Orthia Skrevet 19. mars 2005 #3 Skrevet 19. mars 2005 Det kommer selvfølgelig an på hvor stor veske du har, men jeg vil likevel komme med en anbefaling. Den nye in-hunden er Berner Sennen. Men helst ikke si det til så mange. Fint om vi klarer å holde det litt ekskulsivt, lizzom.
Gjest jente19aar_ Skrevet 19. mars 2005 #4 Skrevet 19. mars 2005 ja jeg er teit dum og alt det der.herregud jeg spør om noe er det aldri greit å svare meg ordentlig i stdet for å mobbe meg for at du skal føle degbedre du MÅ ha dårlig selvtillit el no
Gjest jente19aar_ Skrevet 19. mars 2005 #5 Skrevet 19. mars 2005 Det kommer selvfølgelig an på hvor stor veske du har, men jeg vil likevel komme med en anbefaling. Den nye in-hunden er Berner Sennen. Men helst ikke si det til så mange. Fint om vi klarer å holde det litt ekskulsivt, lizzom.' jeg tenker på en liten hund da. sånn at den passser i veska (veska mi er kanskje 40cmbred og 30cm høy). men hvordan ser berner sennen ut?
Orthia Skrevet 19. mars 2005 #6 Skrevet 19. mars 2005 ' jeg tenker på en liten hund da. sånn at den passser i veska (veska mi er kanskje 40cmbred og 30cm høy). men hvordan ser berner sennen ut? Nå som nye in-hunder har dukket opp, har det også blitt designet vesker som passer til hundene. I Guccis 2005-kolleksjon er det en egen Berner Sennen-veske. Den har åpning i hvert hjørne så labbene kan henge ut. Mye mer dyrevennlig, hunden får ikke så tørr hud på potene. Det er heldigvis mange kjendiser som går bresjen for dyrevern.
Fam Skrevet 19. mars 2005 #7 Skrevet 19. mars 2005 Hadde jeg vært deg så hadde jeg skaffet meg en Afghaner. Men jeg er ikke deg, så jeg holder meg til min chihuahua..i bånd..uten veske.
Fam Skrevet 19. mars 2005 #8 Skrevet 19. mars 2005 Nei vent a, jeg glemte puddel! De duger jo til litt av hvert, sikkert også til veskevandring
Midnattsol Skrevet 20. mars 2005 #9 Skrevet 20. mars 2005 :o "Hva slags hund passer best til moten???" :o Postet på Velvære, klær og kosmetikk!! My God...... *tusler ut igjen*
Kristin S Skrevet 20. mars 2005 #10 Skrevet 20. mars 2005 Husk nå på at det faktisk er en del ansvar å ha en hund da...Håper ikke du har lyst på hund fordi det er stilig å ha den i veska. Den kan faktisk ikke bo der..
Gjest Anonymous Skrevet 20. mars 2005 #11 Skrevet 20. mars 2005 Hvis du skal ha hund bare fordi det er på moten,og som pynt i vesken din foreslår jeg at du tar deg en tur på leketøysbutikken i bamseavdelingen har de fine,små,søte hundebamser,som sikkert passer helt fint i din veske. Og hvis du vil ha en litt mer avangsert modell kan du jo kjøpe deg en sånn med batterier,som bjeffer,går noen skritt og setter seg ned. Men ærlig talt,jente! Bli voksen! Man skaffer seg ikke dyr fordi det er moderne! Hunder krever oppmerksomhet,tid og stell.
Midnattsol Skrevet 20. mars 2005 #12 Skrevet 20. mars 2005 Og hva når hunden "går ut av moten"? Nei....skjerpings jente!!
Gjest GreenSky Skrevet 20. mars 2005 #13 Skrevet 20. mars 2005 Ingen som ser at dette er enten 1) et tulleinnlegg eller 2) en person med manglende empati ovenfor dyr?
Gjest Anonymous Skrevet 20. mars 2005 #14 Skrevet 20. mars 2005 Ingen som ser at dette er enten 1) et tulleinnlegg eller 2) en person med manglende empati ovenfor dyr? Provoserende er det uansett :-?
Gjest Gjesta Skrevet 20. mars 2005 #19 Skrevet 20. mars 2005 Håper i hvertfall det blir en som biter skikkelig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå