Gjest Anonymous Skrevet 19. august 2002 #1 Skrevet 19. august 2002 Lurer på, er det slik at man gir morgengave på selve bryllupsdagen, eller er det dagen etter?? Og trenger også tips i den forbindelse. Min samboer er ikke så glad i smykker, og jeg vet at han kunne tenke seg lappen på motorsykkel Tar i mot tips med stoor takk!! Gifter meg 31.august-02. Lykke til alle sammen
Augustbrud02 Skrevet 19. august 2002 #2 Skrevet 19. august 2002 Endelig kan jeg høyt og tydelig fortelle hva jeg kjøpte i morgengave til min mann! For det første fikk han gaven morgenen etter bryllupet, men bare noen bilder av den. Jeg hadde nemlig fått noen til å male et maleri av han og meg i størrelse 50*60. Det ble utrolig fint og det liknet meg på en prikk. Desverre var ikke han så lik seg, men vi skal få tatt en tur til hun som malte det slik at hun får tilpasset bildet etter å ha sett ham i levende live. En meget god ide til de som ikke aner hva de skal finne på av gaver, og iallfall en gave som varer. Men man trenger litt bedre tid på seg enn noen uker da, tror det nok 2 mnd å male bildet jeg gav bort.
Zena Skrevet 19. august 2002 #3 Skrevet 19. august 2002 Morgengaven gis dagen etter bryllupet, gjerne med frokost på senga..... Syns "lappen" hørtes veldig bra ut! Jeg ga selv mc-lappen i jul-og bursdagspresang til min kjære en gang, og det var bare helt kjempesuksess!!!
09.08.2002 Skrevet 19. august 2002 #4 Skrevet 19. august 2002 Han fikk sykkel av meg. På morgenen etter. Men ettersom sykkelen jo er litt stor så hadde jeg pakket inn sykkellåsen istedenfor. Han så litt tvilende ut først da han pakket den ut :D Måtte hinte at han kanskje forsto hva den skulle brukes til... Og da ble han jo veldig glad selvsagt. Han har lenge ønsket seg en ny sykkel.
Tullerusk Skrevet 19. august 2002 #5 Skrevet 19. august 2002 Vi kom ikke til hotellet før i 5-6 tida, så vi gav hverandre gavene da. Jeg fikk en nydelig diamantring, han fikk mansjettknapper og et bilde av meg i brudeundertøyet...
Gjest Anonymous Skrevet 20. august 2002 #6 Skrevet 20. august 2002 hvor mye kostet det å få malt et bilde av dere to?
Augustbrud02 Skrevet 20. august 2002 #7 Skrevet 20. august 2002 Prisene varierer enormt, men et slikt bilde koster alt fra 1000 til 15000 kroner. La oss si at jeg fikk en bra pris siden hun var hobbymaler. Men det lønner seg å undersøke ordentlig hva de ulike malerene tar betalt og selvsagt også se litt på ting de har malt tidligere.
viwi Skrevet 20. august 2002 #8 Skrevet 20. august 2002 Jeg kjøpte min mann en Bellyboat- da han er en ihuga fluefisker. Dessuten visste jeg at han ønsket seg en slik. brukte 1500,- på den og han var så fornøyd og det var jeg glad for!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå