Gjest tena Skrevet 16. mars 2005 #1 Skrevet 16. mars 2005 Hei! Lurte på om noen her hadde erfaringer med Clinigues rens og kremer(til blandingshud) Tenkte mest på for eks: Clinigue Superdefense Triple Ation Moisturizer for normal/fet hud og Clinigue Dramatically Diffrent Moisturzing Lotion Hva koster disse og er de drøye? Og om de gjør nytte for seg?
Gjest gjest1 Skrevet 16. mars 2005 #2 Skrevet 16. mars 2005 Synes ikke CliniQue har bra renseprodukter, de er altfor sterke. Men fuktighetskremene er bra. Dramatically different kan kanskje være for fet for deg. Men har hørt kjempemye bra om den nye Dramatically different moisturizer i GEL-form. Ville anbefalt deg å få en prøve på fuktighetskremene på et parfymeri. (Og sett etter renseprodukter fra andre merker, feks Shisheido)
Gjest tena Skrevet 16. mars 2005 #3 Skrevet 16. mars 2005 Okay,takk... Men bare èn ting..hvorfor er den kremen for fet? Det står jo olje-fri?
Gjest tena Skrevet 16. mars 2005 #4 Skrevet 16. mars 2005 Hei!Meg igjen... Siden du sa at den forige kremen var for fet...Vet du om Clinique Dramatically Diffrent Moisturizing GEL ikke er så fet. Altså den samme,bare gelè og ikke krem??
Gjest gjesten Skrevet 17. mars 2005 #5 Skrevet 17. mars 2005 Synes også Cliniques renseserie kan være litt i sterkeste laget og huden min har alltid vært normal/ fet og tåler det meste. Men prøv deg litt frem istedenfor å høre på alt selgeren sier . Selv har jeg hatt gode erfaringer med kun å bruke såpen og fuktighetskremen. I tillegg kan du prøve disse gelekremene som skal forminske porene (lilla liten tube) i t- sonen. Fungerer helt utmerket på kviser (både små og slike store som ligger i underhuden i t-sonen og andre steder). Husk bare at huden ikke skal føles "to nummer for liten " etterpå.
Gjest gjest1 Skrevet 17. mars 2005 #6 Skrevet 17. mars 2005 Jeg synes ikke den gule fuktighetskremen er for fet, men har hørt at mange mener det. Men dette må man vel desverre prøve ut selv. Glemte forresten å anbefale vidunderproduktet mitt fra Clinique - MILD clarifying lotion. Ansiktsvann (Men IKKE av den numrerte typen). Huden min har aldri blitt så klar som etter at jeg begynte med denne. Mindre porer, blir ikke blank og huden er mye mykere. Ah.. Anbefales.
Gjest tena Skrevet 17. mars 2005 #7 Skrevet 17. mars 2005 Høres ut som et vindunderprodukt det der ja... Men er det å anbefale også til uren hud?Vet du det? jeg har fin hud ellers med på haka og i panna har jeg masse miler eller "underjordiske"kviser....Ønsker iallfall ikke noe som gjør det verre. Finnes det forskjellige til forskjellige hudtyper eller bare èn type... Hmm...Liker å prøve ut nye ting og dèt hørtes jo ut som et bra produkt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå