Factum Factaria Skrevet 12. september 2018 #1 Skrevet 12. september 2018 Jeg har ikke peiling på hår. Jeg har ikke kunnskap og ikke interesse. Hver gang jeg er hos frisøren sier jeg at jeg trenger hjelp. Jeg forklarer hva jeg er ute etter, og hva jeg kunne tenke meg. Men presiserer at jeg ikke er fagperson og derfor ikke vet om dette er noe som vil passe meg, både hva gjelder hårtype og ansiktsform. Jeg vil derfor veldig gjerne ha råd og innspill. Dette får jeg aldri. De jatter bare med. Sier at mitt forslag sikkert er fint. Har også prøvd å gitt tilnærmet frie tøyler, men det resulterer heller ikke i noe annet enn en justering av det jeg kom inn med. Jeg har alltid trodd at frisører var fagfolk, som bør kunne gi kunnskapsbaserte råd og innspill. Forventer jeg for mye? Har jeg tatt feil? Går jeg til feil frisører? Hvor finner jeg i så fall frisører som kan gi meg skikkelige innspill?
AnonymBruker Skrevet 12. september 2018 #2 Skrevet 12. september 2018 Prøv å gå til en frisør/stylist. Det koster litt mer men er verdt det. Anonymkode: ad538...22d 1
Factum Factaria Skrevet 15. september 2018 Forfatter #3 Skrevet 15. september 2018 På 12.9.2018 den 17.15, AnonymBruker skrev: Prøv å gå til en frisør/stylist. Det koster litt mer men er verdt det. Anonymkode: ad538...22d Takk for råd. Har ikke sett det tilbudet i frisørsalongene her jeg bor, men kan undersøke nærmere og også i nabobyene.
_popcorn_ Skrevet 15. september 2018 #4 Skrevet 15. september 2018 Hva med å prøve gå innom ulike frisører, forklare hva du tenker og spørre hva dem ville gjort, før du bestiller time?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå