Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ref. TV2 nyhetene som har en sak om de som trenger assistent befruktning enten i Norge eller utlandet. Men tror dere at hvis man ikke blir gravid på naturligvis, st dette er naturens måte å si ifra på at enten kombinasjonen kvinnen + mannen eller kun en av de ikke burde få barn ? 

Anonymkode: 4dc33...f55

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det er mange teorier her.

det kan være det.

det kan være at vi har blitt skadet av måten vi lever på. dette med å ikke klare å få barn forekommer mest i vesten, og det er vi som lever lengst unna urfolkene også. vi lever med masse stråling rundt oss, som det forskes på om gjør skade på oss.

det kan være at en rett og slett har vært uheldig, at en har en kropp som ikke klarer å produsere barn, eller at mannen har for dårlig sæd og dermed vil vedkommende ikke kunne få barn med noen. 

men jeg tviler på at naturen sier ifra om at akkurat denne personen ikke bør få barn. da burdte de som kommer fra de fattigste landene heller være de som ikke burdte fått barn. er mer enn nok av folk med dårlige gener som ikke burdte fått barn.

Anonymkode: 9e52b...ef4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...