Gå til innhold

Dagnykjole strikkeoppskrift


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er kun pickles som har pickles sine oppskrifter. Send de en mail og spør om du får kjøpt bare oppskriften :) 

  • Liker 1
Skrevet

Den er vel bare å få kjøpt som garnpakke så vidt jeg vet. 

Men mulig du får kjøpe bare oppskriften om du sender de en mail som hun over foreslår. 

Anonymkode: 266a8...784

  • Liker 1
Skrevet

Endel av Pickles sine oppskrifter kan en kjøpe uten garn, men akkurat denne ser dessverre ut til å kun selges som del av pakke.

Anonymkode: b3cbc...0b3

Skrevet

Oppskrift på en mye finere kjole finner du på Ravelry: den heter Still Light og er enkel å strikke og blir virkelig flott på!

Anonymkode: 703a3...171

Skrevet
14 timer siden, AnonymBruker skrev:

Oppskrift på en mye finere kjole finner du på Ravelry: den heter Still Light og er enkel å strikke og blir virkelig flott på!

Anonymkode: 703a3...171

Og den har lommer! :rodmer:

strikket meg en Still light for 8-10 år siden. Den har blitt borte i et flyttelass. 😟 den var så fin!

Anonymkode: e1dd5...b3e

Skrevet

Still Light er kjempefin! Den strikkes på tynnere pinner, og er mye mer anvendelig enn Dagny (når kan man bruke en så tjukk kjole, egentlig? Jeg hadde ikke orket å gå med den inne!) 

Anonymkode: 31170...e9c

Skrevet

Hva med å strikke denne eller denne i stedet? De er jo i samme sjanger, men litt tynnere. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...