Gå til innhold

Samtidig orgasme


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hvor ofte får du og partner orgasme samtidig ved samleie?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Omtrent hver skuddårsdag, med nåværende partner.

AnonymBruker
Skrevet

Hver gang

Anonymkode: cacf6...dba

Skrevet

Har opplevd samtidig orgasme flere ganger under samleie og kan få det til så å si hver gang, men vi har konkludert med at det er oppskrytt og at vi da faktisk motarbeider hverandre (begge gjør det som er best for seg selv idet orgasmen kommer)

Nå har vi full fokus på hennes orgasme først og deretter hans. Vi synes det gir sterkere og mere langvarige orgasmer. Hun bruker av og til å lure til seg en ekstraorgasme når han kommer fordi hun synes det er så godt at han har det så godt 😃

Anonymkode: a8ceb...8bc

Gjest Dævendøtte
Skrevet
7 timer siden, martineb skrev:

Hvor ofte får du og partner orgasme samtidig ved samleie?

Når vi ønsker, så vi får det til. Men det blir ikke ofte, siden vi liker å få orgasmene på andre måter :)

Skrevet

Hver gang. Vi kjenner hverandre så godt at det skjer naturlig, vi trenger ikke streve for å få det til. 

Anonymkode: e8ba2...1d0

Skrevet

Det har aldri skjedd, men så får jeg ikke orgasme særlig lett heller.. 

Anonymkode: 70908...343

Skrevet
47 minutter siden, Dævendøtte skrev:

Når vi ønsker, så vi får det til. Men det blir ikke ofte, siden vi liker å få orgasmene på andre måter :)

Med oralsex?

Gjest Dævendøtte
Skrevet
Akkurat nå, martineb skrev:

Med oralsex?

Feks.. eller alt annet. Først ham og så meg. Og når jeg tenker meg om, så får vi på en måte orgasme samtidig flere ganger, men da ikke under samleie. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...