liv Skrevet 10. mars 2005 #1 Skrevet 10. mars 2005 Jeg tenkte på å skaffe meg skype til å ringe med fra pc'n. Høres jo greit ut å ringe med det da.. Har ikke telefonen, men jeg har headset med mic..
Dødspingvinen Skrevet 10. mars 2005 #2 Skrevet 10. mars 2005 Har det ikke enda, men har tenkt å skaffe meg det. Vi har ganske mange venner som allerede har mikrofon og annet tilbehør, så det blir jo en flott måte å holde kontakten på. Leste at det også skulle være mye billigere å ringe til de som ikke har skype, bare fasttelefon, men har ikke sett tallene på det enda.
liv Skrevet 10. mars 2005 Forfatter #3 Skrevet 10. mars 2005 en slipper jo månedsprisen men det kostet vel 14 øre i min til fasttelefon da.. vet ikke hva det koster med f.eks telenor jeg?
koldbruna Skrevet 10. mars 2005 #4 Skrevet 10. mars 2005 Vi har visst også skype innlagt på maskina.Bruker det ikke så ofte jeg da..men mannen snakker med kompisene sine med Skype. Hva det koseter vet ikke jeg.Vi har internett igjennom kabeltv.Og det har kompisene også. Koldbruna
Brunhilde Skrevet 11. mars 2005 #5 Skrevet 11. mars 2005 Jeg har Skype og bruker det en del. Det koster 14 øre å ringe til fasttelefon, men det lønner seg dårlilg å bruke Skype til å ringe mobil. Man forhåndsbetaler og jeg mener å huske at minste beløp man kan kjøpe er 8 euro. HER kan dere både lese mer, laste ned og kjøpe ringetid.
Cronos Skrevet 11. mars 2005 #6 Skrevet 11. mars 2005 Jepp. Bruker det til å ringe pc til pc. Topp lydkvalitet! Har hatt konferanse med 3 forskjellige land og 4 brukere. Null problem. Anbefales.
Gjest Devil's Spawn Skrevet 11. mars 2005 #7 Skrevet 11. mars 2005 Ringe til fasttelefoner fungerer ikke helt optimalt hos meg, enda verre til mobil. Er jeg alene i verden om det?
Brunhilde Skrevet 11. mars 2005 #8 Skrevet 11. mars 2005 Ringe til fasttelefoner fungerer ikke helt optimalt hos meg, enda verre til mobil. Er jeg alene i verden om det? Nei, jeg syns det kan være "hakkete" å ringe til fast/mobiltelefon. Tror pc-til-pc fungerer aller best.
Gjest Devil's Spawn Skrevet 11. mars 2005 #9 Skrevet 11. mars 2005 Oki. Vi får håpe det blir bedre, var i hvert fall langt bedre enn da jeg prøvde det får et par måneder siden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå