CheapChampagne Skrevet 10. mars 2005 #1 Skrevet 10. mars 2005 ..Telehiv?? Leste vei og føremeldinger, og kom over et ord jeg ikke har sett før. Vet hva tele er, men telehiv?? Her er teksten: Rv 7 - HARDANGERVIDDAKJØREFORHOLD Snø- og isdekke. Obs! Telehiv.
Gjest lillelou Skrevet 10. mars 2005 #2 Skrevet 10. mars 2005 Så vidt jeg har fortått (værsågod rett på meg) er det ujevheter i en overflate (f.eks veibane,) forårsaket av en kombinasjon av frost og vann,veien blir "buklete" og asfalten brytes opp.Nananana... (<---faglig tyngde...).
Gjest lurven Skrevet 10. mars 2005 #3 Skrevet 10. mars 2005 jeg tror det er noe du kan få av å ha telefonsex med fremmede uten å bruke beskyttelse.. men jæ ække sikker assa
Gjest Moonshadow Skrevet 10. mars 2005 #4 Skrevet 10. mars 2005 jeg tror det er noe du kan få av å ha telefonsex med fremmede uten å bruke beskyttelse.. men jæ ække sikker assa Det samme tenkte jeg på
Gjest Anonymous Skrevet 10. mars 2005 #5 Skrevet 10. mars 2005 Så vidt jeg har fortått (værsågod rett på meg) er det ujevheter i en overflate (f.eks veibane' date=') forårsaket av en kombinasjon av frost og vann,veien blir "buklete" og asfalten brytes opp.Nananana... (<---faglig tyngde...).[/quote'] Jepp! Naturens "fartsdumper". Men... er "telehiv" så rart et ord da? Det har jo hett det i "alle år"...
CheapChampagne Skrevet 10. mars 2005 Forfatter #6 Skrevet 10. mars 2005 jeg tror det er noe du kan få av å ha telefonsex med fremmede uten å bruke beskyttelse.. men jæ ække sikker assa Til lillelou: tusen takk :D
CheapChampagne Skrevet 10. mars 2005 Forfatter #7 Skrevet 10. mars 2005 Jepp! Naturens "fartsdumper". Men... er "telehiv" så rart et ord da? Det har jo hett det i "alle år"... Har aldri hørt om telehiv før jeg. Men så har ikke jeg brydd meg særlig om føremeldinger før nå heller..
Gjest Anonymous Skrevet 11. mars 2005 #8 Skrevet 11. mars 2005 jeg tror det er noe du kan få av å ha telefonsex med fremmede uten å bruke beskyttelse.. men jæ ække sikker assa Dette har jeg prøvd, men det var sinnsykt trangt. Noen gode tips?
Gjest Lompa i.i. Skrevet 11. mars 2005 #9 Skrevet 11. mars 2005 Dette har jeg prøvd, men det var sinnsykt trangt. Noen gode tips? Mer glidemiddel eller mindre penis?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå